Bruce Lee hakkındaki görüşler beyler nasıl dövüşürdü günde kaç saat antrenman yapardı biraz yorum düvüşçüler..

snape
Bruce Lee hakkındaki görüşler beyler nasıl dövüşürdü günde kaç satt antrenman yapardı biraz yorum düvüşçüler..
Güncellemeler
+1 yıl
ben de sporcuyum arkdaşlar boksla uğraşıyorum ben tam bir bruce lee hastasıyım adam günde 8 saat haftda 6 gün çalışıyormuş yani robt gibi vücut var felç oluyor 6 ay hastanede doktor soruyor sen insanmısın neden diyor vücudun da 0 yağ var diyor tam bi enerji deposu maalesef 33 yaşında uyudu ölüm sebebi netlik kazanamdı bence film şirketleri öldürdü oğlunuda brandon bruce lee 1993 te film sahnesinde silaha dolu mermi koyup öldüryorlar
Bruce Lee hakkındaki görüşler beyler nasıl dövüşürdü günde kaç saat antrenman yapardı biraz yorum düvüşçüler..