Sağ koluma kramp giriyor. Aşağıda verdiğim detayları okuyabilir misiniz?

Sağ elimle el egzersizi yapılan sıkma aletini bir süre sıktığımda ya da çekiçle bir şek çaktığımda dirseğimden aşağısı taş gibi oluyor güç kesilmiyor ama sanki kramp giriyor bir süre bir şey sıkamıyorum devam edersem kolum komple kilitlenecek gibi geliyor. Sol elimde böyle bir kısıntı yok. Başına böyle bir yey gelen var mı?
Bu arada grafikerim ve sürekli mouse kullanıyorum acaba bir meslek hastalığı olabilir mi?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• geceleri bacagima girer arasira. magnesium eksikligin var sanirim.

0|0
    0|0
  • Benim geceleri bacagima kramp girerdi. Doktor magnezyum eksikgli dedi ve takviye verdi.. ayni sey mi bilemem

0|0
    0|0
    • Evet o magnezyum eksikliğinden oluyor ama benimki tam olarak öyle değil elimi sıkarak ya da açıp kapatarak bir iş yaptığımda dirseğimden aşağısı taş gibi oluyor. Sen ne yaptın peki sonra ilaç kullandın geçti mi?

• Tenisçi dirseği var sende. Ablamda da var fizik tedavi aldı

0|0
    0|0
    • Evet biraz araştırdım belirtiler neredeyse aynı

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer bir kas kısa süre zorlandığında bile hemen kasılıyorsa ve kramp gibi ağırıyorsa laktik asit birikimi olmuştur. Bir süre dinlendirmen lazım 1 2 günde geçmez, sürekli masaj yap ve esnetme hareketleri yap düzelir. Potasyum içeren besinlerin de faydası olabilir.

0|0
    0|0
  • google amcaya bir sor istersen

0|0
    0|0
  • En yakın zamanda boynuna bir baktır boyun fıtığından oluyor ben neler çektim neler

0|0
    0|0
    • Güç kaybı yok ama 1 sene kadar önce mr çektirmiştim boynumda fıtık yoktu 1 sene içinde de olmasına yol açacak değişik bir hakeret yaptığım sanmıyorum. Teşekkürler yine de

Yükleniyor... ;