Göbeğimde ve belimin 2 yanında çatlaklar var lütfen yardım edin veya yorum yazın.

Gizli Üye
Bu sene fast fooddan dolayı baya bir kilo aldım. Aslında çok kilolu değilim ama normal halime göre aldım ve 1 sene gibi kısa bir sürede aldığım için göbeğimde ve belimin 2 yanında baya bi çatlaklar çıktı. Kırmızı mor arası renkteler. Belimdekiler biraz daha beyaz-sarı ya yakın..

Aşırı moralim bozuk sırf onun yüzünden denize girmedim. Tamam biraz zayıflamam da lazım ama yine de hiçbir zaman gitmeyecek olmaları... Ne bileyim ne sorcağımı da bilmiyorum ama siz olsanız ne düşünürdünüz veya ne düşünüyorsunuz?
Göbeğimde ve belimin 2 yanında çatlaklar var lütfen yardım edin veya yorum yazın.