Fenerbahçe 5. Yıldız Verilmeli Mi?

Soren
Eğer geçmişe bakacak olursak Fenerbahçe'nin 28 , Galatasaray'ın 20 , Beşiktaş'ın 18 Şampiyonluğu bulunmaktadır Türk Futbol Tarihinde.
Ama Futbol Federasyonu 1959'da kurulduğu için 1959 yılından önceki şampiyonluklar sayılmıyor.
Beşiktaş'a 1959 yılından önceki 2 şampiyonluğu Mahkeme kararı ile Türkiye'yi Avrupa Kupalarında temsil ettiği için verildi.
Sizce Fenerbahçe'ye de verilmeli mi? Beşiktaş'a daha önce verildiği için Fenerbahçe bu istekte haklı mıdır? Eğer Bu şampiyonluklar verilirse Fenerbahçe Türkiye Ligindeki İlk ve 5 Yıldızlı tek Türk takımı olacaktır.
Siz ne düşünüyorsunuz Tarafsız olarak
Fenerbahçe 5. Yıldız Verilmeli Mi?