Çok çekingenim çok eziğim..

Gizli Üye
arkadaşçık denilebilecek 10a yakın arkadaşım var görünce selamlaştığım vs ama derdimi anlatabileceğim uzun uzun omzunda ağlayabileceğim tek insan sevgilim..sevgilimle aynı sınıftayız ve bütün gün beraberiz o arkadaşlarıyla zaman gecirçeğinde kendimi çok yalnız hissediyorum kimsesiz gibi gelip yanıma konuşanlar oluyo ama ben kimseye gidemiyorum yüksek sesle konuşamıyorum sanki sesim çıkmıyo insanlar çoğu zaman ne dediğimi anlamıyo bi daha sorduklarında kendimi dünyanın en aptal insanı gibi hissediyorum okulda sunum yapcaz ne yapcaz bilmiyorum çok korkuyorum 120 kişiye karşı konuşmaya bunu nasıl aşabilirim özgüvenim çok az kendimi çirkin buluyorum iyi bi bölümde okuyorum ama çok aptal ezik hissediyorum kimse beni sevmiyo gibi..
Güncellemeler
+1 yıl
benim için onemli olan cirkin olmak guzel olmak değil tesekkür ederim guzelsindir değiniz için ama benim sorunum içime kapanıklık iyi muhabbet eden biri olmamak
Çok çekingenim çok eziğim..