Sevgilinizi eşinizi kıskandığınız anlar nelerdir?

hangi durumlarda kıskanırsınız gözünüz döner ? yoksa hiç kıskanmazmısınız?

0|0
155

En İyi Kız Görüşü

• onun alnına başka birinn saç teli uçup yapışsa tenini kıskanırım:):):) onu seviyorum ve haliyle kıskanıyorum*aşırı değil tabiki onu sıkmamalı çnkü duygular insanı sıktığında duygu olmaktan çıkar mesela yanında tanımadığım bir kız görsem kötü şeyler yapabilirim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• eşim olursa başka bir kadın ona yan gözle baksın kıskanırım,her şeyden kıskanırım herhalde;bu kadar kıskanç olduğumu bilmezdim sen bu soruyu sorana kadar:)

şaka bir yana yaşayarak göreceğiz ama kadınların-kızların bakışlarından kıskanırım.

0|3
    0|0
  • güven varsa eşime neden kıskanayım? Ama normal ölçülerde tabiki olur.

0|0
    0|0
  • Elhamdulillah hiç öyle duygularım olmadı.

0|0
    0|0
  • Kıskanmam. Ötekileri kendime rakip görecek kadar kompleksli biri olmadım hiç. Ayrıca; yolcudur Abbas başlasan durmaz. Yani gideceği varsa*olur. Ben neden sıkayım canımı.

0|0
    0|0
  • Kıskanırım seni ben kıskanırım kendimden bu nasıl aşk Allah ım, öleceğim derdimden...

Tarzı kıskancım yengeç burcuyum ama normal :)

0|0
    0|0
  • kıskançlık ile kompleksli durumu bence aynıdır (polemik olmasın lütfen) bende kıskanmayan diğer arkadaşlardanım..

0|0
    0|0
  • Ben cok kıskanc bırıydım.sonra cok kavgalar ettık kendımı duzelttım.herseyde kıskanırdım ya acayıp bseydım :D

0|0
    0|0
  • yılışık bir kız onunla sohbet etmeye çalıştığında oda yüz verirse gözüm göner parçalrm ikisinide

0|0
    0|0
  • çok kıskanç deqilimdir

0|1
    0|0
  • ben çok nadir kıskanırım bu zaten sinir bozucu bir durum olabiliyor sağlığa da zararlı

0|1
    0|0
  • çok kıskanırdım da belli etmezdim ona

0|0
    0|0
  • dişi sinek görmeyiveriyim :D cok kıskancm ben ya

0|0
    0|0
  • Çok şey var saymakla bitmez %95 kıskanç biriyim

0|0
    0|0
  • mini etek var üstümde her yerim ortada:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Günün 24 saati kıskanırım. özel bir durum falan gerekmez.

0|0
    0|0
  • oww elmden geldği kadar gizlerim çaktırmadan halletmeye çlışırım ama biryerde patlarsam o an kaç kaçabildğn kadar mesela tanımadgm biriyle beneden habersiz sohbet etmesi yeterli intikamım acı olur ne yaparsa fazlasını yaparım hemiyi hemkötü

0|0
    0|0
  • sen her insan eşini sevgilisini kıskanır ama bunun bir ölçüsünü kaçırmamak lazım

0|0
    0|0
  • senin yanında başka şeylerle ilgilenirse kıskanırsın yada sinirlenirsin..

0|0
    0|0
  • gidip birinin kucağına oturursa mesela epey kıskanırım

0|0
    0|0
    • o tamamen ayrı bişey bence bilader aşkla kıskanmakla alakasız yani :)

Yükleniyor... ;