3 ayda 15 veya 17 kilo vermek mumkun mu deneyimlerinizi paylasir misiniz?

Gizli Üye
Ebru şallinin pilates videolariyla bacak hareketlerinide haftada 3 defa 2 şer saat yapmayi planliyorum uzun zamandir yapiyodum zaten simdi programli hale getiricem malum yaz geliyo ve tabikide az yemek bol bol su vs baska önerisi olan var mi arkadaslar sayisini hatirlamiycak kadar cok diyete basladim ama nerdeyse hepsi 3 gun surdu ve sonuc alamadim maalesef kafayi yiycem deneyimlerinizi azimlerinizi çabalarinizi önerilerinizle ve olumlu olumsuz sonuclariyla yazarsaniz zevkle okurum simdiden tesekkurler
3 ayda 15 veya 17 kilo vermek mumkun mu deneyimlerinizi paylasir misiniz?