İstanbul'da raketi olan bir tenis partneri arıyorum, bilse de olur bilmese de beraber öğreniriz?

Gizli Üye
Uzun zamandır oynamadım oyunum da berbattı zaten.
Bilse de olur bilmese de. kendi kendimize öğreniriz :) Raketim dolapta çürüyor ya (KORT TENİSİ)
hem öğrenecek hem eğleneceğimiz bir tenis partneri arıyorum, ilgilenen var mı?

https://i.hizliresim.com/EVMXGg.jpg

Yavşaklık sapıklık abazanlık yapmayacak guvenebılecegım bırı
Amacından sapan saçma sapan davranıs ıcerısınde olmayan
Kız erkek farketmez
Beni yarı yolda bırakmayacak :)
Tenise meraklı
Güncellemeler
+1 yıl
Ya ne antin kuntin insanlar var burada. şuraya cinsellik sorusu yazsaydım daha mı hoslarına gıdecek anlamıyorum. İyi birseyler yapılamaz mı bu ulkede?
'''Nasılım
sevgılım terkettı napmalıym
sızce ne demek ıstedı
hamıle mıyım'' gibi salak salak sorulardan sıkılmaadınız mı
İstanbul'da raketi olan bir tenis partneri arıyorum, bilse de olur bilmese de beraber öğreniriz?