Eski sevgiliyi gizliden sesini dinleyip kapatır mısınız? Deneyenler var mı?

Gizli Üye
sevgilinizden ayırıldınız ama halen sevıyorsunuz onun yapmış oldugu hatalardan dolayı aldattı diyelim.onu özlediniz sesini duymak yasadıgını ögrenmek için gizliden arayıp bi nebzede olsa özleminizi azaltmaya calısırmısınız?gizliden arayıp sesiniz dinleyip kapatırmısınız?bunu birçogu yapmıstır yapıyordur da...deneyenler var mı arada aklınıza gelır mı yoksa hıc cıkmaz mı?
Eski sevgiliyi gizliden sesini dinleyip kapatır mısınız? Deneyenler var mı?