Aşıksın ama sevgilin /eşin senin söylediğin bir şeye inanmıyorsa inandırmaya çalışır mısın?

Gizli Üye
Sevdiğin erkek senin söyledğin bir gerçeğe inanmıyor ve yalan söylüyorsun inanmıyorum diyor. Oda sana aşık ama böyle bi şey mümkün değil diyor inatla. inandırmaya çalışır kanıtlar sevgini kaybetmemeye mi çalışırsın? yoksa kanıtlar al kapak olsun der gururunu seçer ve terkmi edersin?
Aşıksın ama sevgilin /eşin senin söylediğin bir şeye inanmıyorsa inandırmaya çalışır mısın?