Eski sevgilimden ayrıldım

Yonca1111
Eski sevgilimle 2 buçuk yıl çıktık. Fakat ben çok kıskançtım aklınıza gelebilecek her şeye trip atıyordum. Sevgilim bi gün patladı yeter dedi ayrılıyoruz ve asla bir araya gelmiycez dedi*git dedi ve çok aşırı derecede küfür etti anneme babama gidicek şekilde. Sonrasında ben hep yalvardım aradım sürekli nolur bir araya gelelim dedim arkadaşlarıyla konuştum yalvardım. O her seferinde*git dedi sevmiyorum seni sen o sevgiyi tükettin dedi. Aradan bikaç gün geçti beni aradı ama ben telefonuna geri dönmedim çok kırılmıştım çünkü. Tatildeyim o sırada Dönünce onu tekrar aradım özledim dayanamıyorum dedim ve yine küfürler yedim sevmiyorum seni dedi. O günden sonra hiç aramadım 1 hafta önce beni aradı normal arkadaş gibi konuştuk gecede mesaj attı kötüydüm bugün diye bende uyumuştum gece uyanıp cevap verdim noldu yazdım hiç bişey yazmadı geri dönüp. Bikaç gün geçti tekrar mesaj attı okuldan ayrıldığını söyledi. Hayırlı oksun hangi okuldasın falan dedim yine cevap vermedi. Anlıcağınız mesaj atıyo cevap vermiyo, bugün beni facebooktan engellediğini ve eskiden paylaştığım her şeyi sildiğini gördüm yeni bir başlangıç olacak falanda yazmış facebooka. Arkadaşlarını gizledi vs vs bugünde bi arkadaşım onu başka kızla gördüğünü söyledi ama grup olarak görmüş başka arkadaşları da varmış hatta arkadaşım gidip sormuş sen onun sevgilisi değil miydin diye sus sus yapmış. Ben ne yapıcağını bilmiyorum kendime gelemiyorum. Onu çok özlüyorum çevremdeki herkes değmiyceğini söylüyor lütfen bana yardımcı olun, yaşadığımız paylaştığımız şeyler çok fazla.
Eski sevgilimden ayrıldım
15 Cevap