Oğlak erkeği, neden karşısındaki kişinin duygularını bilmek istemez?

Oğlak erkeği, neden karşısındaki kızın duygularını söylemesini, açıklamasını hatta mesaj atmasını istemez?Duygularını belli eden ve açıklayan her türlü mesaj ve konuşmadan rahatsız olan bir erkek? Niçin böyle yapar?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Oğlak erkeği formalitelere takılmaz. sevgisini içinde yaşar. karşındaki insandan eminse onun duygularını bir daha bir daha ifade etmesine gerek yoktur. karşımdaki insan beni seviyorsa seviyordur. illa seni seviyorum diyip öpmesi gerekmez. Telefonda saaatlerce konuşmak yerine ihtiyaç olduğu kadar konuşmayı sever. mesajlaşmanında bir sınırı vardır. tüm hayatını eşine ayıracak hali yok heralde. sosyal hayatıda olacak. iş hayatıda olacak.bu kadar.:)) Oğlak erkeğiyim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• bildiğim kadarıyla oğlak boynuzlu bir hayvandır .. bundan olabilir .. yaw ne alakası var oğlak olmasıyla? kendini ona çok kaptırmanı istememiş en azından bunu ben bilmeyeyim demiş olabilir ..

0|0
    0|0
  • burçla karakter yorumu yanlış, bende Oğlak burcuyum ama ilişkilerimde dediğin durumun tersini hissettim hep, herkes (bunaltmadıkça) ilgi ve alakanın gösterilmesini, kendisine karşı güzel duyguların açıklanmasını sever

0|0
    0|0
  • ben oğlak burcuyum karşımdakinin duygusu benim için çok önemli değildir açıkası ben seviyorsam o da beni seviyormuş gibi hisseder öyle yaşarım karşımdakini referans almam hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • ister neden istemesinki?

0|0
    0|0
    • Bende bunu sordum.. nedne istemesinki? neden istemiyorki?

• bu sorular biz neden insanız'a kadar gidebilir, o yuzden fazla takma derim:D

• ben oglagımmm cokta bilmek istyene biriyim sen bana sor

0|0
    0|0
  • yıl 2012 hala burclara inananlar var...

0|0
    0|0
  • BEN ÖYLE DÜŞÜNMÜYORUM NERDEN ÇIKARDINIZ

0|0
    0|0
    • Karşı taraf söylediği için, kendi kendime çıkarmadım :)

• ya değildir veya ilgi çekmek için söylemiştir

• oğlak erkeği odundur..duygusal değildir..o işini halledit arkasını dönüp gitmek ister,paracıdırda

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben oğlak erkeğini anlamadım cok özgürlükcü gel dediğinde gelcen git dediğinde gitcen cok fazla dile vurmaz sevgisini, capkındır evlilik düşünmez hep flört etmek ister.

0|0
    0|0
  • 3 gündür bir oğlaktır gidiyor.

0|0
    0|0
  • sevmiyordur kısaca yoksa her insan sevdiği insandan böle şeyler duymak ister sıkılmıştır salla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;