Kız kardeşim ders çalışmak istemiyor, ona nasıl yardımcı olabiliriz?

Türkcezvesi
Arkadaşlar kız kardeşim 11. Sınıfa geçti her dönemini sınıf birincisi bitirdi sınavlarına düzgün çalıştı ama okulların açılmasına bu kadar az kalmışken hiç ders çalışmıyor sonuçta çok değil 12.sınıfta sınava girecek annem babam ben ne yapsak bilemedik ona nasıl yardımcı olabiliriz
Güncellemeler
+1 yıl
kardesimle arkadas gibiyiz kendisi bu durumdan şikayetçi zaten bana da kendimi hazirlayamiyorum herkes çalışıyor ama benim canım istemiyor geri mı kalicam derslerden dedi yoksa baskı uygulamıyoruz kardesime :)
Güncellemeler
+1 yıl
Çok teşekkürler arkadaslar yorumlarınızı birde kardesimle birlikte okuduk o da okuyunca rahatladı bende ilginize çok teşekkürler :)
Kız kardeşim ders çalışmak istemiyor, ona nasıl yardımcı olabiliriz?