Sporcu olsanız hangi sporla ilgilenmek tercihiniz olurdu, sizce hangisi daha zordur ve sebebini birkaç cümle ile anlatır mısınız?

Sporcu olmak disiplin ister.. Buna göre siz sporcu olsanız hangi sporla dalıyla ilgilenmek isterdiniz? ve seçeneklerden en zor olan spor dalı hangisidir?

• profesyonel At biniciliği (JOKEY)
    A seç
  • Futbol
    B seç
  • box, Kingbox, Karete vs..
    C seç
  • Baskeybol
    D seç
  • Voleybol
    E seç
  • Yüzücü
    F seç
  • Koşucu
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
316

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Boks hayattır. Adaletin en fazla olduğu yer ringtir. Hem çok seviyorum hemde çok iyi para. Ben işin parasında değil para vermeselerde dövüşürüm sıkıntı yok. Ring er meydanıdır sokaktaki gibi sıkışınca arkanı toplayamazsın ya da çakı çekemezsin. O yüzden boksör olmak isterdim ki olucam kısmetse :)

0|1
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • fitness+ boks evet disiplin işi cok ödün vermen gerek hayatından + para harcaman gerek ama severek yapıyorum herşey kolay olmuyor bişeylerden eksik kalıyoruz ama yinede iyi hissettiriyor severek yapıyorum

0|0
    0|0
  • Amatör ligde futbol oynuyordum. Gençlerbirliği beni izlemeye geldiği maçta ayağım kırılınca benim için büyük bir yıkım oldu ve futbolu bıraktım şu an sadece sıkı Galatasaray taraftarıyım. Fitness ve kick box yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • Futbol oynadım

0|0
    0|0
  • Yüzücü olup ülkemi temsil etmek isterdim her olimpiyatta arkada kalmamız beni üzüyor. Bir de bireysel olmasını seviyorum. Speedo da sponsor oldu mu tamamdır.

0|0
    0|0
  • Bence hiçbirisi ben futbol hakemiyim tamam çok zevkli bişey ana bir okadarda zor devamlı küfür yiyoruz bir karar veriyosun rakip beğenmiyor işine gelmiyor çünkü

0|1
    0|0
  • Yuh o nasil bir profil fotoğrafidir. Utanma duygunu nerde nasil kaybettin..!

0|0
    1|2
  • Futbol ya da kick boks

0|0
    0|0
  • kickbox cuyym içimdeki şiddeti dışarıya vurma şansı tanıyor

0|0
    0|0
  • Yapıyordum bıraktım koşu ve wing chun

0|0
    0|0
  • futbolcu olmanın kapısından dönmüş biri olarak futbulu seçerdim tabiki

0|0
    0|0
  • kesinlikle bilardocu olurdum.

0|0
    0|0
  • Zaten sporcuyum basketbol oyuncusuyum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolla ilgileniyorum zaten 😊

1|0
    0|0
  • ralli

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0