B-fit e giden bayanlar memnun musunuz?

benim vücudum çok sarkık aslında şişman degilim ölcülerim 90-67-90. ama heryerim sallanıyo. daha önce kiloluydum ve birden verdim. sadece sıkılasmak istiyorum b-fit sıkılastırıyor mu. 1 aydan beri gidiyorm daha pek bişey göremedim

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay kadar devam ettikten sonra etkisini görürsün ve hiç bırakmaman gerek

0|0
    0|0
    • sanki 6 ayda da olmıcak gibi geliyo. spordan sonra özellkle bacaklarm cok agrıyo ama hala aynı gibiler cok az fark var. b-fit de günde sadece yarım saat ama hiç durmuyoruz

• insallah basarırım cok tesekkr ederm

• rica ederim :) bence kesin başaracaksın :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• daha uzun süre yapmalısın

0|0
    0|0
  • 1 ay kısa bir süre zaten pek göremezsin etkisini

0|0
    0|0
  • :-D ninem gibi olduysan vay hâline

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok yakın arkadasım gitti be bir ayda toplamda 73 cm inceldi ben de baslayalı 2 hafta oldu ve ben umutluyum :) hareketler kolay ve etkili. istikrar meselesi ya ben ordaki bayanlarla da konustum 5 senedir gelenler varmıs. kadın benden yaslı ama cok fit görünüyor. dediki eski halimi görsen inanamazdın.. sen de güven önce kendine sonra b fit e :))

0|0
    0|0
  • 1 aydır bende gidiyorum sıkılaşacağıma resmen gevşedi bacaklarım ama bel kısmım inceldi kilo da vermedim ne oluyor anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • acaba yarım saat mi cok az. ama ben zaten o yarım saatte pert oluyorm daha fazlasına dayanamam heralde

• ben ordaki bayanlara sordum zaten fazla kilo verilmiyo sadece sıkılasıp inceldigini hissedersin dediler

• görücez bakalım bizde zaten son haftam sınavlarım başlayacak devam edemem gibi gözüküyor.

Yükleniyor... ;