Sabri Sarıoğlu ile neden dalga geçiliyor?

hepiniz ondan dahamı yakışıklısınız... dalga geçiyorsunuz ama eminimki bende dahil 1 senede aldığı parayla tüm sülalenizi kurtarır.

0|0
710

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben ölümüne bir GALATASARAYLI olarak geçen sezon Sabri'ye çok kızdım... Ama yine de çok severim. Çünkü o nankör değil, Çünkü Arda gibi "Benim Gaalatasaray'la sonsuza kadar sözleşmem var" deyip de, sonrasında Galatasaray'ı bırakıp büyüdüğü yuvası için "O takım" diye bahsedecek nankörlükte değil.

Ben Galatasaray için boş kağıda imza atarım diyen ve bunu da her davranışıyla gösteren ADAM gibi adam.

Sabri deyince aklıma hep ama hep bu geliyor, çünkü bu maçı izlerken gözlerim dolmuştu. Lütfen herkesin izlemesini izliyorum bu kısa videoyu. ---> https://www.youtube.com/watch?v=yeyKt1Etvoc

0|1
    0|0
  • Sabri evet şut çeker ve out olur genelde.Peki düşünün neden milli takımda oynuyor ozman? Madem kötü futbolcu.?

Yok oyle birşey onun oynadığı futbolu izleyin herkesden seri herkesden atak oynuyor.Canla başla mucadele ediyor.

bKZ: sabrinin pire golü..

Ne yapacağı belli olmayan bi futbolcudan daha çok korkulmalı bence :)) Diğer futbolcuların az çok ne hamle yapacağı duruma göre belli olur buna göre karşı taraf ona göre defansını sağlar ama top sabrideyse bunu sadece Allah bilir .))

0|2
    0|0
    • bide kadınlar futboldan anlamazlar derler :)

• Atışlarının hemen birçoğu tutarsız.

0|0
    0|1
    • oynadığı mevkiden olabilirmi 80 metre top sürüp bursaspora attığı golü türkiyede hangi futbolcu atabilir

• Siz avukatı olmalısınız:)

• ya yok avukatı değilimde çok acımasız eleştiriler yapılıyor :)

• sabri ile dalga geçenin ben taa...

0|1
    0|0
  • muhahahaha :))9 çok tatlı herif yaaa :)))

0|0
    0|0
  • Adı çıkmış bir kere :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen şakamısın ? Sesi kötü sanatçıları sırf zengin olduğu için dinlermisin ? Adam mall adam dengesiz. hiçmi izlemedin bu adamı

bi geyikte benden sana gelsin aLLL.

https://www.youtube.com/watch?v=zMqmapDxRGQ

0|0
    0|0
  • dalga geçmeyenlerin sülalesini mi kurtarıyor, anlamadım :((

0|0
    0|0
  • topa her vurduğunda kalenin alakasız yerlerine gitmesi nedeniyle eleştirilir

seyircilere vuruyo sürekli adam oyüzden dalga geçiyolar sabri mi vurdu topa diye :D

0|0
    0|0
  • sürekli topları auta attığı için olabilirmi herıf resmen turk futboluna tepki olarak doğmuş

0|0
    0|0
    • keşke senide sahalarda izlesek

• illa ifsa ettıreceksın adamı 6. kısıye bak link

• şu formanın üstüne bi imza :)

• parasını çok olması gülmemizi nekaar engelleyebilirki

0|0
    0|0
  • Sabri Reyizzz :)

0|0
    0|1
  • sabri sarıoğlu: 1982 yılında modern futbola tepki olarak doğdu

0|0
    0|1
  • parayla ne alaka

0|0
    0|0
  • Sabriye Bir Sana İki de get len işine

0|0
    0|0
  • allahın malı topa vurma ayarı yok, aut ve taç ları çok seviyor, senin sabriyi sevme niyetin başka herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;