Engelli bir sporcunun başarısını destek olmak ister miydiniz?

Gizli Üye

Evet özellikle bu sorunun süper sorusu içilmesini çok isterdim şu anda videosunu paylaştığım kişi benim lise döneminden bir arkadaşım belki de toplumda bizlere ne kadar engelli kelimesi kullanılsa da, bizler engelin bedende değil yürekte ve zihinde olduğunu bilen bireyleriz.

Engelli olmanın bir şeyleri başarmaya engel olmayacağını bilen ve bu doğrultuda AZİM gösteren insanlarız, Yeter ki bizleri unutmayın ve bizlere yeteri kadar desteğinizi verin.

İşte size bir sporcu bireyin başarılarının gösteren video yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. 🥳🥳

#basari

#GeceMuhafızı

08 Aralık, 2022 Perşembe Saat 20.12

Güncellemeler
1 yıl
Videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum
Engelli bir sporcunun başarısını destek olmak ister miydiniz?