Kızların uzun boylu erkek tercih etmesinin sebebi korunma içgüdüsüymüş..?

Gizli Üye
Kızların uzun boylu erkek tercih etmesinin sebebi korunma içgüdüsüymüş..Peki kızlar nerden korunacaklarını düşünüyorlar? Savaşta değiliz, taş devrinde yaşamıyoruz. Uzun boylular daha çekici bulunuyormuş Kızlar neden kendilerinden uzun boylu erkek ister? Gerçekten bunu net şekilde açıklayabilecek olan kız var mı? Yani o an aklınızdan ne geçiyor?
Kızların uzun boylu erkek tercih etmesinin sebebi korunma içgüdüsüymüş..?