Maçta ıslıklanan Berkan Kutlu'dan duygulandıran paylaşım. Futbolcular bu kadar eleştiriyi hak ediyor mu?

Gizli Üye

Hazırlık maçında ıslıklanan Berkan Kutlu'dan duygulandıran paylaşım geldi.

Cidden üzüldüm altı üstü bir hazırlık maçıydı bu kadar eleştiri yaparak futbolcuları iyice küstürüyoruz.

#kafamıngüzelligi

Maçta ıslıklanan Berkan Kutludan duygulandıran paylaşım. Futbolcular bu kadar eleştiriyi hak ediyor mu?
Maçta ıslıklanan Berkan Kutlu'dan duygulandıran paylaşım. Futbolcular bu kadar eleştiriyi hak ediyor mu?