C. Ronaldo'nun Suudi Arabistan yolunu tutacağı iddia edildi! Sizce bu ona yakışır mı?

Gizli Üye
C. Ronaldonun Suudi Arabistan yolunu tutacağı iddia edildi! Sizce bu ona yakışır mı?

Manchester United'daki ikinci dönemi geçtiğimiz günlerde sona eren Cristiano Ronaldo'nun yeni durağının neresi olacağı merakla bekleniyor.

Marca'nın haberine göre; bonservisi elinde Portekizli süper yıldız, Suudi Arabistan ekibi Al-Nassr ile büyük ölçüde anlaştı.

Al-Nassr'ın 2,5 yıllık sözleşme karşılığında Ronaldo'ya 500 milyon Euro ödeyeceği belirtildi. 37 yaşındaki oyuncunun senelik 200 milyon Euro kazanacağı iddia ediliyor.

Haber

C. Ronaldo'nun Suudi Arabistan yolunu tutacağı iddia edildi! Sizce bu ona yakışır mı?