İzmir derbisinde kaleciye saldırı! Spor'un ne olduğunu neden anlayamadık?

Gizli Üye
İzmir derbisinde kaleciye saldırı! Sporun ne olduğunu neden anlayamadık?

Karşılaşmanın 19. dakikasından sonra ortalık karıştı. Altay tribünlerinden Göztepeli taraftarlara fişek atılmasının ardından Göztepe tribününde bazı taraftarlar yaralandı. Bunun üzerine sahaya 2 ambulans girdi. Bu sırada sahaya inen bir Göztepe taraftarı korner bayrağı direğini alarak Altay kalecisi Ozan'a saldırdı. Ozan'a darbeler indiren taraftar, yaka paça gözaltına alındı. Aldığı darbeler sonrasında Ozan yerde kaldı.

Güvenlik güçleri sahaya girerek olaylara müdahale etti.

Haber

İzmir derbisinde kaleciye saldırı! Spor'un ne olduğunu neden anlayamadık?