Şenol Güneş için imza töreni düzenlenecek! Sizce Şenol Güneş Beşiktaş'ta başarılı olabilir mi?

Mario45

Merhaba,
Bir "Spor" sorusuyla daha sizlerleyim ⚽.

Beşiktaş'ta 2. Şenol Güneş dönemi yarın başlıyor!

Tecrübeli teknik adam için 28 Ekim 2022 Cuma günü imza töreni düzenlenecek ve tecrübeli teknik adam ilk antrenmanına akşam 17.00 antrenmanında çıkacak.

Şenol Güneş'in Beşiktaş'a gelmesiyle Beşiktaş taraftarları tekrardan heyecanlandı ve şampiyonluk için daha da umutlandı.

Peki sizce Şenol Güneş, 2. döneminde başarılı olabilecek mi?

Şenol Güneş için imza töreni düzenlenecek! Sizce Şenol Güneş Beşiktaşta başarılı olabilir mi?

#Mario
#Mario45
#SüperMario
#Spor

27 Ekim 2022

Perşembe 23.32

400. Sorumuz hayırlı olsun 👑

Evet başarılı olabilir
Hayır başarılı olamaz
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Şenol Güneş için imza töreni düzenlenecek! Sizce Şenol Güneş Beşiktaş'ta başarılı olabilir mi?