2 ay

Savunma sporlarına neden yazılmalıyız?

Yalnızkurt1881
15 milyon Sığınmacılar nedeniyle iç güvenlik, ciddi hasar gördü.. Bunların ülkemizde, karışıklık çıkarma ihtimalleri de hiç düşük değil.. Şöyle ki ; Akp gitti ve Suriyelileri/Afganları gönderecek rejim geldi diyelim. Kolay kolay gitmezler ve ciddi ayaklanmalar olacak. Zira siz olsanız, gider miydiniz kolay kolay?

Şimdi en az altı milyon destekçisi olan pkkayı, otuz senedir tamamen bitiremeyen TSK, 81 ile yayılan ; 15 milyonluk mülteciye baş edebilir mi? Çok ama çok zor. Mecbur halk, Kurtuluş savaşında olduğu gibi ; Kuvayi Milliye taburları kuracak ve TSK daki subaylar da eğitecek.

İşte bu kaçınılmaz kaosa hazırlık yapmak için, şimdiden savunma sporlarına gitmemiz lazım. Ben kick boksa gidiyorum ve kendimden güçlülerle çıkıp acıya dayanıklı hale gelmeye çalışıyorum. Ayrıca formda da olmam lazım ki ; meydan muharebesinde nefesimiz hemen kesilmesin. Vatanını seven herkes, savunma sporlarına gitsin.

Zor zamanlardan geçeceğiz. Akp nin ihanetlerine, asırlarca ödeyeceğiz. Ama Türkün; canına, ırzına ve malına göz dikenleri, geldikleri gibi göndermeliyiz. Aksi halde, bunlar bizi vatansız yapacak. Şunu unutma ki ; Sahip olduğun kudret, damarlarında alan asil kanda mevcuttur. Yeter ki formda kalın ve kendisini yakın dövüş de geliştirin.
Savunma sporlarına neden yazılmalıyız?
3 Görüş