Sarışın olsaydınız saçınızı siyaha boyar mıydınız?

Angell
Sanırım birçok açık renk saça sahip bayanın yapmak istese de korktuğu bir durum yani benim saçlarım açık kumral şu anda da sarı ışıltılar var arasına attığım.

Ama kızlar ben siyah rengini merak ediyorum çok da beyeniyorum ama herkes çok çabuk sıkıldığını başka renge dönemediğini söylüyor.

Açık tenliyim sizce yazdan sonra siyaha boyatsam pişman olur muyum kullanması çok mu zor sizden yapıp da sıkılan var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Geldim Geldim kaç gündür siteye bakmıyorum o yüzden haber vermeyi unuttum bir iki arkadaş bizede haber ver demişti

saçlarımı siyaha boyattım gözlerim alışık olmadıgı için farklı gelıyor ama herkes çok güzel durdugunu söyledi korktugum kadar değilmiş hatta değişiklik oldugu için hoşuma bile gitti umarım sıkılmam arkadaşlar ama şimdiden bndmi yapsam acaba diyenler oldu =) yani çok şükür çok hoşuma gitti ancak açıktan siyaha dönmek isteyenlere koyu kahve tavsiye ederim alışamayabilirler siyaha
Sarışın olsaydınız saçınızı siyaha boyar mıydınız?