Real Madrid'e imza atması beklenen Mbappe, PSG ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı! Siz olsaydınız, ne yapardınız?

SkrErd37 s
Real Madride imza atması beklenen Mbappe, PSG ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı! Siz olsaydınız, ne yapardınız?
Real Madrid'e imza atması beklenen Kylian Mbappe'den ters köşe geldi. Kulübü PSG ile 3 yıllık sözleşmeye imza atarak Fransa'da kalmaya karar verdi. İspanya basını, Fransa ve Katar'ın oyuncuya siyasi bir baskı yaptığını iddia ederken, La Liga yönetimi de PSG'yi, oyuncuya yeni sözleşmede verdiği maddi olanaklar nedeniyle UEFA'ya şikayet etti.
Real Madride imza atması beklenen Mbappe, PSG ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı! Siz olsaydınız, ne yapardınız?
Kylian Mbappe'nin yeni sözleşmesi hakkında basında çıkan iddialara göre şöyle;

  • 300 milyon euro'luk bir imza ücreti
  • Yıllık 100 milyon euro maaş kazanacak.
  • Teknik direktör'ü kendisi seçecek.
  • Sportif direktörlük konusunda söz sahibi olacak.
  • Gelecek ve gidecek oyuncuları belirleyecek.

Siz Mbappe'nin PSG'de kalması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca siz Mbappe'nin yerinde olsaydınız ne yapardınız? Tercihiniz kimden yana ve neden olurdu?
Real Madrid'e imza atması beklenen Mbappe, PSG ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı! Siz olsaydınız, ne yapardınız?