657 nolu memur kanunu nedir?

657 numaralı memur kanunu hakkında ne biliyorsunuz, kılık-kıyafet yönetmeliği filan nasıldır mesela?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• kanun değişti, şuan için kadınlarda etek boyu dizaltı ve eğer pantolon kullanmak istiyorsa ütü çizgili kot hariç herşey... normal düz memur diye tabir ettiğimiz memurların ilk defa memuriyete atanmışların 1 yıl asaletleri tasdiklenene kadar yıllık izin kullanma hakları yoktur. asaletlerinin tasdik olmalarına müteakip 10. yıllarını doldurana kadar 20 gün. 10 yıl dolduktan sonra yılda 30 gün izin hakları vardır... eğer izni kullanmaz iseler bu bir sonraki yıla devreder öbür yıl izninizin 2 katını kullanabilirsiniz... başka sorun?

1|0
    0|0
    • tşk ederm yorum için, pantolon nsl olmalı mesela? bir de üste kolsuz harici t-shirt filan giyebilir miyim?

• tamam sorabilirsinde, lütfetmişsin hani sen en iyi seçmesen ben napardım artık bilemem heralde hayata küserdim :DD

• şaka yaptm ya :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 0|0
    0|0
  • kadrolu memurlar içindir yıllık izinleri vardır 20 gün 10 yıldan sonra 30 gün izinleri vardır bayanlar için etek dizin 4 parmak yukarısına kadar kısa olabilir maksimum

0|0
    0|0
  • Temiz giyin, yaka bağır açma, kısa etek giyme, kolsuz giyme. Çok da zor değil yahu. Ama kravat zorunluluğu hoş değilmiş.

0|0
    0|0
    • kravat öldürüyor ya...hele bu sıcaklarda... boğuyor...

• Haziran ayından beridir kravat takamıyorum ben de hocam ya.

• sanırım artık devlet dairelerine de türban girdi bu yönetmelikten mi bahsediyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;