Içiniz sıkkın olduğunda bu sıkıntıyı geçirmek için ne yaparsınız?

Herhangi bir zamanda içiniz çok sıkıldı diyelim, hangi aktivitelerde bulunarak sıkıntınızı giderirsiniz?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• genelde gece2-3 gibi içim sıkılır benim önce bi sigara yakılır... içli içli çekilir... uzuun uzun bakılır boş boş... sonrasında kesmez alırsın arabayı çıkarsın uzun yola ibre yavaş yavaş artar 120-130-140... sonrasında bi ses duyarsın çınlama gibi kulağında baba diye.. işte o an yüzünde saf bir tebessüm olur ve uyanırsın ayağın gazdan kesilir ve geri dönüp onu beşiğinde bi kez öper hayatında duymuycağın huzurla uyursun tekrar...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Müzik açarım en çok sevdiğim müziği ve dans etmeye çalışırım.Daha sonrasında otururum balkonuma ve gökyüzünü izlerim.

0|0
    0|0
  • İçim sıkkınken sıkıntıyı gidermek için değil de yapmam gerektiği için ev işi yapıyorum.Sonra bi bakıyorum o yorgunlukla,yaptığım işi daha temiz yapma isteğimle sıkıntım falan kalmamış...

0|0
    0|0
  • canım sıkkın olduğu zaman ortam müsaitse alırım elime gitarımı içimden ne geçiyorsa akıtırım gitarımın tellerine...bazen saatler sürer bazen de 5 dk bile sürmez ama mutlaka sıkıntılarımdan kurtulurum. :)

0|0
    0|0
  • spor buna birebir..başlarkenki psikoloji bitimine yakın pozitifleşiyor..

0|0
    0|0
    • evet bende de spor salonuna gittiğimde bir rahatlama oluyordu stres atıyordum

• hareketli müzik açarım

arkadaşlarımı ararım

sevgilimi ararım vs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sıkıntımı sevdiğimle paylaşırdım, birlikte olsaydık..

0|0
    0|0
  • kosarim, gulerim, muzik dinlerim, dans ederim... yeter

0|0
    0|0
  • uyurum

0|0
    0|0
  • ... Spor ve iş ! Süper ikili...

0|0
    0|0
  • bangi camping

0|0
    0|0
  • mastırbasyon

0|0
    0|0
  • canım sıkıldıgında insanların arasına karısmak sosyal seyler yapmak isterim ne oldugu hiç onemli degil! mesela hiç tarzım olmayan bırseyı bıle yapabılırım yeterkı sıkıntı gecsın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;