Erkeklerin kızlardan hakaretler işitmesi hoşlarına mı gidiyor?

Bugün bir kafeteryada oturmuş çayımı yudumlarken 2 erkek 1 kızın olduğu masa yakınımdaydı ve konuşmalarını duyabiliyordum.

Kız benim o işimi yapamazsan senin ağzına... diye bir kelime kullandı şahsen samimi arkadaşım bile olsa bunu kaldıracak durumda olmazken o erkek sadece güldü geçti bu kadarmı şahsiyetsizdi bu kadarmı hafif biriydi hafife aldı o sözü anlayamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1220

En İyi Kız Görüşü

• Kimi erkek var, küfreden kızdan hoşlanır... Ki o erkeğe "erkek" demek, şu durumdan sonra biraz zorlaşıyor. Çünkü küfür ve hakaret bir kızın ağzına yakışmayacak olan ilk şeydir. Bir bayan her zaman kibar, nazik, alttan alan ve çabuk sinirlenmeyen taraf olmalı.

1|1
    3|1
    • bayanız ama bızımde bır sınırımız var. bı bayan kesınlıkle argo konusup kufur etmemelı ama nazik kibar olmak karsı tarafa baglı bırazda

• Çok güzel açıklamışsın, tebrik ederim.

• Çok haklısınız arkadaşlar.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• ne alaka arkadaşım .. . Hakaret kimin hoşuna gider ki erkeğin hoşuna gitsin.. Ama laf olsun torba dolsun anlamında bi soru... ERKEKLERİN diye bi de genellemeye giriyorsun..

Asıl sen oradaki erkeklerin durumuna değil orada ki çirkef kızın durumunu soru olarak almalıydın...

0|0
    0|0
  • öyle bir karakter benim arkadaşım olamaz hele ki toplum içerisinde öyle bir kelime kullanacak saçından tuttuğum gibi masaya burnunu vurduğum bir olur

0|0
    0|0
  • Lafta değil icraatta sıçtıranları sıçanları biliyorum çok ayıp etmişler

0|0
    0|0
  • Ben yüzüne vururum iğrençliğini. Çok kez yaptım da yani :)

0|0
    0|0
  • karşındaki kişinin hangi amaçla söylediğine bağlı eğer şakayla söylediyse bozmaya lüzum yok tabi ben kaldırabildiğim kadarını kaldırırım ama bu söz bana denmemeli..

0|0
    0|0
  • sevgili değillerse, ağırına gitmez. hele dostlarsa. normaldir. ama sevgilin söylüyorsa, o değil sen onun ağzına sıçarsın açıkcası.

0|0
    0|0
  • Vidası çıkmış kişiliklerin o vida o tip insanlara uymaz artık !

0|0
    0|0
  • ...için her türlü hakareti sineye çekebilen karaktersizler var hatta sayısı oldukça fazla

0|0
    0|0
  • erkeklere göre değişir kız olduğu için susan pısırıklar farklı kendine nasıl davranacağını çok iyi gösteren erkekler farklı tabi

0|0
    0|0
  • şahsen bana hakaret etse karşı cinsten biri hiçbirşey demem gururum kırılır ve eskisi gibi samimi olmam tabi o söylediklerinizin biraz muhabbetine bağlı.

0|0
    0|0
  • Mal de bağa Kazım. Öküz de

1|0
    0|0
  • her insan bir olmaz. sence?

0|0
    0|0
  • Kızı tanıyorki ciddiye almamış alınazak biri değil demekki

0|0
    0|0
  • hakaret kimsenin hosuna gitmez. bence kizi kaale bile almiyordu o olay buydu

0|0
    1|0
  • bana hakaret edecek kızın ağzını burnunu dağıtır bırakırım...

0|0
    0|0
  • demekki kızın b.. yemek istiyormuş :D nası bi fantaziyse

0|0
    0|0
  • karakter meselesi bu olay.gurursuz erkek tipleri

0|0
    0|0
  • Hakaret edecek kızı hisseder muhattab olmam. Tabi yüz yüze olduğu sürece :)

0|0
    0|0
  • Hakaret duymak değil de bazen bayanları kızdırmak hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • hakaret eden kadın hemen ..tir edilmelidir.kesinlikle psikolojik rahatsızlığı vardır bu tarz kadınların.bazı erkekler sabreder çok zordur idare etmek bu tipleri ama hakaret eden hastalıklı bazı kadınlar ,hemen suçu erkeğe atarak sıyrılmaya çalılırlar genelde bunların format bellidir. senin yüzünden böyleyim diye.öyle olunca daha komik oluyorlar.narsist olur bu tarz kadınlar ve histerik olurlar.

şaka manalı söylemek ayrıdır.bazı laflar vardır küfürden ağırdır.asıl onlara dikkat etmek lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bende güldüm geçtim bu ilişkide cicciyet yokki çıkar meselesi alışveriç yani. önemsemeyin bu kadarını

0|0
    0|0
  • Düşük seviye onlar alışkanlık.

0|0
    0|0
  • Ya tabii hoşlananlar vardır,hani karşıdaki dövüş edince ''hee bu benimle ilgileniyor'' imajıda yaratılabilir.Tavsiyem karşıdakini tanımıyorsan ,ve canına tak ettiyse aşağılar aşağılar bak zaten o zaman genelde insanlar kompleksi ,bunlamı uğraşacam der uzaklaşır.Eğer tanıyorsan asla taviz verme aç çeneni susma,tabii bunu yaparken hakaret kullanmamaya çalışmalı küfürden hoşlananlar var

0|0
    0|0
  • nerden biliyorsun adamın da kıza öyle laflar etmediğini. belki aralarında espri gibi birseydir ama ortamda duyulacak sekilde denmesi yanlıs tabi.

0|0
    0|0
    • Bacım konuştukları herşeyi başından beridir duyuyordum kız zaten çirkef birşeydi

• 25 vardı en azından

• anladım kücük de degilmiş hani. pişkin o zaman ne diyem.

• en çirkin insanı bile güzel huyunun hatırına çekebilirim.amma velakin kaba ve saygısızsa başlamadan biter ona ayırcak vaktim asla olmaz

0|0
    0|0
  • Bir lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım adam mı diye.Çocuk kızı ciddiye almamış:)

0|0
    0|0
    • Masasında oturması zaten ciddiye aldığını gösteriyor

• Asla ne masama ne nefesime ne ömrüme varsa ben girmem zira dışarıdan bakan hanginizin çifkef olduğunu seçemeyebilir.

• Herkesi kendin gibi düşünmen hata.Sen hayatına sokmazsın ama başkası görüşebilir.

• Hiç hoşlanmam .Herkes haddini bilsin

0|0
    0|0
  • evet şaşırıyo insan.

0|0
    0|0
  • hıc hoslanmam.erkek sustuguna gore alısık

0|0
    0|0
  • Alışmıstır belkıde sureklı duymaktan

0|0
    0|0