Kızlara ve erkeklere göre uygun savunma sporları nelerdir?

savunma sporları ile ilginiz var mı hangi savunma sporunu yapıyorsunuz erkekler ve kızlar için hangi savunma sporu uygun olabilir?

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• kızlara sadece testıslere çalışacak bır tekmede tekniğide yeter ne sporu..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• ben judo ve tekwando yaptım gerçekten belirli bir disiplin ve felsefesi olan sporlar.Heresin bunları yapabileceğini sanmam koordinasyon ve dayanıklılık istiyor.Erkek olsam judoya devam ederdim ama bayan olarak şu an ki tercihim whing chun kungfu 6 ay içerisinde kesinlikle yol kat edebiliyorsun ve çok zorlayıcı bir dövüş sporu değil judo en az 2 yılını ister gerçi soruya bakacak olursak dövüş sporlarının felsefesi mecbur kalmadıkça asla dışarıda bu bildiklerini uygulama der.

0|0
    0|0
  • aikido'ya baslayayim dedim her yerim morarınca bıraktım

0|1
    0|0
  • kick boks yap.

0|0
    0|0
  • kıck boxxxxxx :D

0|0
    0|0
  • en etkili boks

0|0
    0|0
  • boks bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaw soru soramıyorum o yüzden cevaba yazıyorum. bu zper puan ne zaman geliyor bazı şeyler yaptım hala gelmedi. faceden takip tweterdan takip felan ama hala puanım gelmedi. bi yardım lütfen

0|1
    0|0
  • Jiu jitsu https://www.youtube.com/watch?v=erQ7AVtcwec izlersen bir fikir öğrene edinebilrisin..

0|0
    0|0
  • wing chun iyidir

0|0
    0|0
    • wt pratiktir iyidir ben ebmas wt yapmıştım zamanında...hapkido wushu jkd tavsiye ederim...

• abim şu an ebmasta wing chun öğreniyor 4 yılını doldurdu. :D

• kick boks

0|0
    0|0
  • jujitsu

0|0
    0|0
  • kıck boks

0|0
    0|0
  • denemediğim spor kalmadı nerdeyse ama artık yapmıyorum spor :(

0|0
    0|0
  • Golf

0|0
    0|0
  • gençler gelin ata sporumuz olan güreşi yapın hiç kimse yakınınıza bile yaklaşamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...