Kartal Yuvası GS Store Fenerıum da çalışan arkadaşlar bakabilir mi özellikle kartal yuvası?

michealjordan
Arkadaşlar ben açık öğretim lisesinde okuyorum işe ihtiyacım var. Bugün dışarda Kartal yuvasının eleman aradığını gördüm ama size bir danışmak istedim. Çalışma şartları nasıl? Bu iş kolay mı zor mu? Yapabileceğim bir iş mi? Daha önce iş tecrübem yok sadece küçükken berberde çıraklık yaptım o kadar :). Çalışma durumu nasıl bu yerlerde yapabileceğim bir iş mi? Çalışan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..
Kartal Yuvası GS Store Fenerıum da çalışan arkadaşlar bakabilir mi özellikle kartal yuvası?