Bunalımdan kurtulmanın yolları? klasik olmayan cevaplar bekliyorum.

ceren86
bir kitap okumak olabilir herhangi bir kişisel gelişim uzmanının kitabı olabilir ve bundan öğrenecek şeylerimiz olabilir. bunalımdan kurtulmanın çoğu yolunu biliyoruz ama genellemelrin dışında farklı bir fikri olan var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
arkadaslar şu şababnın filmleri çok rahatlatıo beni ya terapi gbi :D:D bu konuda yazan hç olmamş onuda ben yazim dedim.
Bunalımdan kurtulmanın yolları? klasik olmayan cevaplar bekliyorum.