Hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş - Galatasaray derbisini kim kazanır?

Reykart2
Evet arkadaşlar büyük derbide pazar günü Beşiktaş Galatasaray'ı ağırlıyor... Galatasaray 6 senedir beşiktaş'ı deplasmanda yenemiyor ve en son galibiyetini 2-0'lık skorla 2015 yılında aldı! Bu arada iki takımın da sıkıntıları var... Bence bu maçta kaleci ve savunma hataları belirleyici olur, ve özellikle galatasaray'ın kalecisi ile beşiktaş'ın geri ikilisinin nasıl oynayacağı! Orta sahada beşiktaş josef atiba mensah üçlüsüyle oynarsa ve galatasaray sadece taylan ile çıkarsa işi çok zor olur... Ne düşünüyorsunuz?
Hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş - Galatasaray derbisini kim kazanır?