Hanımlar erkekler tanımadığınız kişiden iltifat aldınız mı?

Sokakata yolda markette hiç tanımadığınız kişilerden iltifat aldınızmı. neydi yazarmısın.

Güncellemeler:
not en iyisi ve en güzelini yazarmısınız.
birde en kötü duydugunuz iltifatı.
erkeklerden alan yokmu yoksa korkuyomusunuz.

aldıgım iyi: çorum adliye yanı '' itiraf ediyorum benimle evlenirmisin beraber yaşlanmaya bir kalemde''

kötü: tencere tava herkes bi hava

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet bir çok defa:)

0|1
    0|0
  • Nerdeyse her gün . En son reklam fılmı teklfı aldım :))

0|1
    0|0
  • Zombi gibisin demişti fazla muhabbetimin olmadığı bi çocuk.Bu bana yakınlaşma çabalarında ki ilk girşimdi galiba .

1|1
    0|0
    • Hoşlanmanın ters şekilde dışa vurumu.

• :) bencedee .

Farklı bi duygu bırakıyor ama cidden .Genelde tatlısın,hoşşun gibi sozlerden sonra bu bi tuhaf gelmişti .

En nıhayetınde o günden sonra boyle birşey duymadım ağzından .

• Kokulu ve üzerinde kalp olan bir çubuk satan genç elindekini alayım diye iltifat etti...

0|1
    0|0
    • Daha iyisi de var... Bir gün durakta otobüs bekliyordum... Kravatım filan vardı böyle hafif maskülendim vs... Kulaklarım vardı Kırmızı Kafadan Geçmeli... 10 yaşlarında bir çocuk cep telefonu ile fotoğrafımı çekti... Güldüm geçtim...

• Çok güzelsin, öylesin böylesin vs.. gibi laf atanları iltifattan saymıyorum, duymuyor görmüyorum da hatta :) ama bir gün yanımdan geçerken 7-8 yaşlarında 3 sevimli çocuk bana bakıyordu ve gülümsedim o sıra aralarında "bana güldü!" - "hayır bana güldü" diye tartıştıklarında çok komiğime gitmişti tamam küçük gösteriyorum da yani o kadar da değil :))

1|1
    0|0
    • en kötüsü de, "çok güzelsin ama senden manken olmaz boydan kaybediyorsun güzelim" güler misin ağlar mısın :)))

• şükür etmek laızm. boyunda tam iyi.

• baska çarem yok zaten ediyorum :)

• kendimi artık ünlü biri gibi hissediyorum.gelip saçlarımı elleyenler işte görüşlerine uymadığım için beni benim fiziki görünüşümle tavlamaya çalışanlar vs.düşün yakamdan.

0|1
    1|0
  • Aldıysamda hatırlayamadım

0|1
    0|0
  • iyi: Ellerinde gözlerin kadar güzelmiş

kötü: buzdolabı

0|1
    0|0
  • hıc kotu ıltıfat almadım.gozlerınız cok guzel saclarınız cok guzel falan yazıyordu.

0|1
    0|0
  • evet cok aldım ısyerıme cok kagıt geldı cıcek geldı.

0|1
    0|0
  • Evet bir kaç defa aldım.

0|1
    0|0
  • dün kredi kartımı getiren kurye çok güzelsiniz elim ayağıma dolaşdı dedi...bu sayılırmı?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet hemen hemen hergün.İnsan ne yaparsa kendisine yapar.Zaten davranışımız kadar bu dünyada varız.

0|1
    0|0
    • Peki konuyu açalım temiz,dürüst derler ama melül gözlerine kurban olurum diyenlerde var bir anlasam:)

• Anca internet üzerinden aldım

0|1
    0|0

• Gerek davranışlarımdan dolayı, gerekse tipim ve boyum posumdan dolayı alıyorum.Kişiliğimi herkes över, adam gibi adam felan derler kız arkadaşım sınıfta tek erkek benken südyeninin içine bakabilir ve bakmayacağımı bilir sonrada bana helal olsun tarzında şeyler falan derler eski öğretmenlerimle felan karşılatığımda ne kadar değişmişsin çok yakışıklı olmuşsun felan derler, annem, kız kardeşim, kuzenim, bazı arkadaşlarım vb. kişilerdende alıyorum.

1|0
    0|0
  • o sözlerin çoğu tavlamak için, yoksa adam bunu evde düşünüp söylemiyoki, çoğuda bu yolla tavlanıyo kanımca :)

0|1
    0|0
  • oyshh cok tatlisin, atesin varsa versene, omg u r so cutee-sweet-as hot as ny tea, can we order one of u vs diye duyuyorum arada ilginc iltifatlar

0|1
    0|0
  • almıslardır ıllaki ;)

0|1
    0|0
  • vardır çok bu konuda tecrübesi olan.

0|0
    0|0
  • lıhh

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;