Mesut Özil 80 milyon TL'lik evini karısı Amine Gülşe'nin üzerine yaptırdı! Görüşleriniz neler?

Sokrates1977
Mesut Özil 80 milyon TLlik evini karısı Amine Gülşenin üzerine yaptırdı! Görüşleriniz neler?
Yetenekli futbolcu Mesut Özil, doğum yapan karısı Amine Gülşe'ye 80 milyon TL değerinde olan malikanesini hediye etti. Şunu söyleyeyim ki, Mesut Özil, Amine Gülşe'ye evlenme teklifini 200 bin TL değerinde olan bir tektaş ile etmişti. Görüşleriniz neler?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Mesut Özil 80 milyon TL'lik evini karısı Amine Gülşe'nin üzerine yaptırdı! Görüşleriniz neler? Teşekkürler.
Mesut Özil 80 milyon TL'lik evini karısı Amine Gülşe'nin üzerine yaptırdı! Görüşleriniz neler?