Sevgilim bana göre çok kilolu. Kilo vermesini istiyorum. Ne yapmalıyım sizce?

smileeey
sevgılım 1.75 boyunda ve 98 kilo.yeme alıskanlıgı doydukdan sonrada eger tadı guzelse yeyebilecek olması.bense 1.60 boyunda 40 kiloyum.gercekten dıs görünüsü beni hic rahatsız etmıyor.ama dısardan insanların söyledikeriyle yakınlarımın fıkırlerı benım ona karsı rahatsız olmama neden oluyor.sankıde tek aramızdakı sorun onun kilosu gibi.kilo verse hersey daha iyi olacak.sosyal hayatımz daha da renklenecek.ve dhada uyusacayız gbı.ona kilo vermesını söyledım oda böyle birsey isdedigini ve ona yardım etmemı isdedi bende ne yeyp yemeyecegıne az az karısıyorum.fazla müdahale etmek istemıyorum cunku ac kalmasınıda istemıyorum fakat kilo vermesını cok istiyrum cunku gelecek düsünüyoruz .onu incitmektende korkuyorum.diyetisyene gitme gibi bir arzusu hic yok.yaz geliyor kilosundan dolayı denıze havuza arkadaslarımızla gidemeycegimizden süphelenıyorum.sizce ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
sanırım sans bana güldü :)) smdı söyledi bir arkadasıyla fitness'a yazılıyormus :)
Sevgilim bana göre çok kilolu. Kilo vermesini istiyorum. Ne yapmalıyım sizce?