Zayıf mıyım ben şimdi?

merveş
Arkadaşlar boyum 165, 52 kiloyum. Zayıf gibiyim sanki..Sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
aslında benden zayıflarıda varda..annem kızım ye ye diyip duryor..çok çelimsizmişim.yemeği bitireyim diye etmediğini bırakmıyor.psikolojimi bozdu..komleks haline geldi.bayanlar 38 bdedn giyermiş.nerdeyse sıfır benden olcaksın diyor..36 giyiyorum ama bol geliyor.
Güncellemeler
+1 yıl
bu yazdıklarınızı anneme okutmam gerek.. peşimi bıraksın artık...şaka şaka okutamam:)))...hepiniz normal gördünüz beni.teşekkür ederim...
Zayıf mıyım ben şimdi?