Hayatında çok ilginç, çok sırlı bir olay yaşayan var mı?

naz_naz
çok çaresiz kaldığınız bir zamndasınız..bütün umutlarınız tükenmiş durumda hani derler ya kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş,tam böyle bir anınızda bir anda herşeyi değiştiren bir olay yaşadınız mı,veya karşınıza hızır gibi biri çıktı mı?
Güncellemeler
+1 yıl
bu olayı kısaca özetleyebilir misiniz,eğer özel değilse tabi...
Güncellemeler
+1 yıl
ben sizinle bir anı paylaşmak istiyorum,üniversitede hocanın biriyle kavga ettik.daha doğrusu etmek zorunda kaldım...suçum camiye gitmekti..bana daha önce derslerimde yardımcı olan bir hocaydı..beni camiye girerken gördüğü için bütün tavırları değişti..benimle dalga geçmeye başladı,eğer ben sınıfa gireceksem herkes sağ ayağıyla girsin tarzında espiriler yapardı kendi çabında ...beni o dersten bıraktırdı..ben sadece 1 yıl o derse gittim o dönemde biryerde çalışmaya başladım..
Güncellemeler
+1 yıl
bana o yıl etmediğini bırakmadı..diğer hocalarla da işbirliği kurdu...ders sonunda bir liste hazırlayıp sınıfta kalacaklar arasında beni il başta okurdu bu şekilde psikolojik baskı yapardı..dersten sorumlu bayan hocayı da bana karşı kışkırtmıştı..ama bençalıştığım yerde öyle bir hanımefendiyle karşılaştım ki ben de olanlara inanamadım..benim okulda son haftamdı ve bana yine kalacağımı okula gelmemi söylediler..bende dua ettim..bu bayan ders sorumlumun en yakın aile dostu çıktı ve dersten geçtim
Hayatında çok ilginç, çok sırlı bir olay yaşayan var mı?