Arkadaşlar bazen gözünüzün önünden bir şey geçiyor mu ?

Yaw bazen gözümün önünden hıphızlı bir şey geçiyor :D anlamadım gitti :D pc açık odaklanmışım kapıda hafif aralıklı sanki aradan bişey geçiyor :D aynalı gardolabın altında elbisemi alcam tam eğiliyorum aynadan biri geçiyor :D böyle tuhaf tuhaf şeyler sizede oluyor mu :D:D ?

0|0
1210

En İyi Kız Görüşü

• gece gece korkutma be.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Gözünü oyarım senin

1|1
    0|0
  • evet oluyor bence yorgun olduğun içindir... bende de çünkü yorgunken daha çok oluyor bu, hem gözlerini hem de bedenini dinlendirmelisin...

0|1
    0|0
  • Geçen birşey yok arkadaşım. Özellikle geceleri fazlasıyla sessiz olduğu için, rüzgarın sesi bile, en ufak çıtırtı bile net olarak duyulabildiği için sana öyle geliyor. Bir çıt sesi duyuyorsun, kapı açıldı sanıyorsun mesela. Ya da diyelim cam açık, tenine rüzgar değiyor biri dürttü sanıyorsun. Beynin sessizlikte aksiyon uyduruyor diyebiliriz kısacası :) Ama psikolojik bir rahatsızlık falan değil normal yani, bana da oluyor bazen :)

0|0
    0|0
  • bakırköyde en üst katta demir parmaklıklı odacıklar varmış duydugum kadarıyla .. bir bakalım mı ne dersin ? :))))

0|0
    0|0
    • hee hemen al götür beni oralara ben ne yaparım tek başımaaaaa :( :D

• yoo hayır

.

0|0
    0|0
  • evet yorgunken oluyor. yat uyu azcık :D

0|0
    0|0
    • :D dün uyuyamadım ki :D

• aslında düşünmüyor değilim ama uyku ilaçında korkuyorum zaten pek ilaç kullanan insan değilim hatta hiç kullanmadım desem yeridir.Korkuyorum şimdi uyku ilacı bünyeme ağır kaçar fena olurum...

• ben kullanmıştım bir ara pasiflora tarzı bişeydi. git doktor bence ağır gelmez

• olmaz mıı ödüm kopuyo:D

0|0
    0|0
  • bazen. nadir.

0|0
    0|0
  • Eyvahlar olsun :))

0|0
    0|0
  • Evetyaaa oluyo bendede oyle golge gibi biseyy korkuttun aksam aksam

0|0
    0|0
  • nadiren oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• evet ve hiç hoş olmuyor :/

0|1
    0|0
  • oluyor bilader bazen dümdüz bakıyorum misal, sağ taraftan karaltı oluyor. pedere dedim basımda ağrıyo falan dedim doktora dit dedi

1|0
    0|0
  • oooo dostum gözün aydın mısafırlerın var

0|0
    0|0
  • aynen arada oluyor Yusuf yusuf sonra

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • Kirpiklerin kopup düşüyor arkadaşım gözünün önünden birşey geçmiyor :) Bilim adamları açıkladı bunu.

0|0
    0|0
  • Kedidir o kedi :D

0|0
    0|0
  • Göz yanılması olabilir,ben de de olur bazen göz aniden hareket ettiğinde olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Sinek gibi bişe :D :D :d

0|0
    0|0
  • Bende surekli oluyo anlam veremedim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;