Erkek-bayan karması bir futbol takımı olsaydı?

Barcelona
valla bence gayet mantıklı erkek-bayan karması futbol takımlarının oluşturulması. sizce nasıl olurdu?
Çok iyi olurdu. erkek-kadın eşitliğini iyi sembolize ederdi.
Allah muhafaza. maç sırasında bayanlar tacize kurban gidebilirler pozisyon gereği.
Olabilir ama sakıncalı. hakemler kararlarını bayan oyunculardan yana kullanabilirler.
Olmamalı bence çünkü bayan futbolcuların yetenekleri ve hırsları erkeklere top koklatmaz cinsten olurdu.
Aman canım futbol bahane garılar şahane olurdu.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Erkek-bayan karması bir futbol takımı olsaydı?