Egzersiz Yaparken Enerji Veren 10 Şarkı Listesi!

Fiziğinizi korumak fit kalmak sizinde elinizde yeter ki buna hırslanın erkeklerden çok kızların kilo problemi var ama bu aşılmayacak bir problem değil bu sizin elinizde eğer spor yapmaya alışırsanız yapmadan duramazsınız bir süre sonra bu hobi haline gelir eee tabi ki bunları yaparken sağlığı korumak gerek yediğinize içtiğinize ve uyku düzeniniz su tüketiminiz çok önemlidir sizi hırslandıracak on şarkı önereceğim.. Egzersiz Yaparken Enerji Veren 10 Şarkı Listesi!

Fitness & Training Motivation Music

Bu şarkıyı çok seviyorum enerji veriyor yerimde duramıyorum. Fitnese başlarken bu şarkı ile başlamıştım son zamanlarda çok fazla dinliyorum hem spor salonuna gidiyorum hem sabahları saat 8 den sonra koşuya gidiyorum bu şarkıyı dinlerim genelde çok farklı enerjik bir hava katıyor bana dinlemenizi tavsiye ederim.

Fitness Music Mix Workout Music

Tak kulaklıklarını aç müziğin sesini kaptır şarkıya kendini vücudunun rahatladığını hissedeceksin. Sporsuz hayat? Hayır. şu an sporsuz yaşayamam şarkıyı dinlediğimde psikolojikmen rahatlıyorum zaten.

Top Workout Songs 2015

Kim istemez ki ince belli olsun, göbek kası olsun, bugüne kadar hep istediğim göbek kasıydı artık ona sahibim onu kaybetmek istemiyorum bu yüzden spor spor spor diyorum!

Fitness GYM Hareketli Motivasyon

Hareketli müzikler dinlerim. Yabancı müzik olması önemlidir. Fakat bir bayan vücut geliştirme yapmak yerine fitness vb. tarz spor yapacağı için daha çok hareketli şarkılar öneriyorum vücutlar esnek sanki bir lastik!

Cardio Music Mix 2016

Spor sizin bir parçanız olmalı onu yapmadan yaşayamaz hale gelmelisiniz bir insan spora aşık olur mu? Evet olur mesela ben bazen sabaha kadar uyuyamadığım günler olur benim sabah 8'de ne kadar uykusuz olsam da çıkarım bir iki turlarım koşarım eve gelirim bunu egzersiz halinde yaparım arada yolda durup ısınma hareketleri yaparım bu beni rahatlatıyor.

La mejor musica para correr y motivarse mix

Şarkıya kaptır kendini bırak vücudun istediği gibi hareket etsin.. Tak kulaklığını koşmaya başla hırslan göreceksin üç ay sonra nasıl bir fiziğe sahip olacak aynaya baktığında kendini tanıyamayacaksın.

Skrıllex

Ah bu şarkılar olmasa spora nasıl bu kadar yatkın olurdum bilemem. Aklıma gelmeyen spor şarkıyı dinlediğimde geliyor ve kendimi koşu bandım'da buluyorum..

Oh Snap & Bombs Away - Squats

Aç müziği kopmamak elde değil ritme baksana kaptırıyorum kendimi resmen bu şarkıda full bitene kadar squat yapıyorum.. Bence sizde squat yapın bu şarkıda harika bir enerji veriyor.

Greg Plitt Motivasyon Konuşması (Türkçe Altyazılı)

Bunu izlemenizi ve hırslanmanızı istiyorum unutmayın spor yapmak için öncelikle hırslı ve güçlü olmalısınız iki gün sonra spor yapmayı kesmemelisiniz..

Fight Club - Spread Love

Videodaki kızların vücutları ne kadar güzel öyle? Peki senin neyin eksik? Sende spor yapman vücudunu bu hale sokabilir şekillendire bilirsin. O zaman ne yapıyoruz ben benceyi yazar bile hırslandım bir tur atıp atıyorum.. Öpüyorum sizi hosçakalın.. :)


0|1
13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Parcalar iyiymis

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

 • Güzel şarkılarmış :)

  0|0
  0|0
 • Emeğine sağlik, güzel paylaşım..

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...