Sadece Geçmişimi Sizlerle Paylaşmak İstiyorum

Bazı insanlar vardır, her sorunda bir çözüm veya kaçış yolu bulurlar. Bazı çocuklar vardır, hislerini göstererek kurtulurlar, bazı insanlar vardır ki o hisleri göremeyecek kadar vicdansızlardır.

Ben küçük bir çocukken istemeden hatalar yaptım. Bilmem, gizlice pamuk şeker falan yemeye çalıştığım olmuştur muhtemelen. Kendim daha masum bir çocukken çıkmaz yollara sürüklendim, hiçbir suçum yokken durduk yere geleceğim karartıldı. İnsanlar hiçbir zaman düzelmeyecek onu biliyorum, bununla siz başa çıkmalısınız kendinizi korumalısınız.Sadece Geçmişimi Sizlerle Paylaşmak İstiyorum

Peki, daha küçük bir çocuk kendini nasıl koruyabilir sizce?

Durun size anlatayım, muhtemelen "Lütfen, yapma!" diyerek ağlamaya başladığında kendini koruyabilir fakat saldıranın kim olduğuna bağlı. Kendimi hiçbir şekilde koruyamadım, hergün her saat beynimden çıkmayan sesler, tehditler ve daha geleceğini bildiğim işkenceler. Her zaman paniklerdim , hiçbir şeyi birbiriyle tamamlayamazdım çünkü daha kreşte okuması gereken bir çocuktum. Yaşıtlarım oyunlar oynarken ben hep dayak yiyordum, nedenini bilmediğim bir şekilde.

Büyüdüm ve artık kendi yaşıtlarımla bir daire tuttum. 18 yaşına kadar bu işkenceyi çekmek bile benim için bir zulümdü. Sonunda yıpranmış bir şekilde huzur bulduğumu hissettim, tek dostum olacak bir kadın vardı, Annem. O da hayatımı yıktı.

O kadar işkenceden sonra beni buldu ki artık çok geçti, bana zaman bile tanımadan kendini öldürdü.

Ben sadece ne yaptığımı öğrenmek istiyorum, sadece neden böyle olduğunu bilmek.

KizlarSoruyor ailesi umarım beni anlarsınız , bir sürü mesaj geliyor. Bazıları iyi, bazıları kötü... Ayrıca kaba olmamaya çalışıyorum ama yine de kendimi istemsizce savunmaya başlıyorum. Kendi hatalarımı gören ve kendimi bunun yüzünden suçlayan bir insanım ama bunun hakkında hayatım boyunca hiçbir şey öğrenemeyeceğim onu da çok iyi biliyorum. Güçlü olmaya çalışıyorum çünkü zaten o vicdandızlar çocukluğumu elimden aldı gençliğim de gitsin istemiyorum.

Buradan çok arkadaş edindim, hepinizi çok seviyorum iyi ki varsınız 😥


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

 • Gerçekten zor şeyler yaşamışsınız. İnşallah bundan sonra daha çok mutlu olursunuz

  1|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 1

 • Bebeğim bazen insanların hayatı, olması gerekenden çok daha zor olabiliyor. Bu zorlukları hak etmek veya yaptığın bir şeyin karşılığı olarak görmek, kendine yapabileceğin en büyük baskı.

  Olan veya olmaya devam eden hiçbir şey senin kabahatin olmadığı gibi, hak etmek diye bir şey de olamaz. Hayatın toz pembe olmadığını herkes bir yaşta anlıyor; seninki ufakken başlamış.

  Şimdi yapman gereken, bana göre ileriye bakmak. Geçmişle savaşını kimse kazanamaz. Kendine üzülmekten, yiten çocukluğuna üzülmekten fazlası gelmez elinden. Kendine üzülme! Yaşadıkların seni sen yaptı. Bundan sonrası için çok mutlu olmanı dilerim. <3

  1|0
  0|0
  • Çok teşekkür ederim ama sonuçta yinede geçmişimi unutamıyorum ♥

Yükleniyor...