250 TL hediye çeki seni bekliyor! “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?

Decathlon

"Soğuk beni durduramaz" dediğin o anı bizimle paylaş, Decathlon'dan hediye çeki kazan! 🥶

Karlı havada yapmak istediğin doğa kampında ya da ilk buluşma heyecanıyla dışarı çıkmayı düşündüğün o gün, Decathlon varsa soğuk seni durduramaz! Peki, senin “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?

Hemen, #SoğukSeniDurduramaz etiketi ile “Soğuk beni durduramaz” dediğin bir anı ve seni soğuktan koruyacak 3 favori parçanı bizimle paylaş; en beğenilen 5 cevaptan biri seninki olsun, Decathlon’dan 250 TL’lik hediye çeki kazanma şansını yakala! Unutma, yaratıcı olan kazanır! 🤯

250 TL hediye çeki seni bekliyor! “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?
Decathlon ile soğuğa karşı 1-0 önde ol! ❄️

Soğuk seni durduramaz çünkü Decathlon yanında! Her mevsim açık havada olmanın tadını çıkarabilmen için kışın favorileri Decathlon’da seni bekliyor! 💙

☃️ Şehirde ve doğada soğuğa karşı 1-0 önde olmanı sağlayacak ürünler aşağıda, senin favorin hangisi?

🥾Kış boyunca keşfetmek için attığın her adımda ayağını sıcak ve rahat tutacak bot modelleri 180 TL’den başlayan fiyatlarla burada! Hemen incele!

🧥Karlı ve soğuk havalar seni dur-du-ra-maz! Kış stilini, rahatlık ile tamamlamak istersen, mont modelleri 390 TL’den başlayan fiyatlarla seni bekliyor! Şimdi incele!

🔥“Kış boyu durmam; gezer dolaşırım!” diyorsan, sıcak tutan ve nefes alan tasarımlarıyla 130 TL’den başlayan polarlar ve kazaklar tam senlik! Hemen göz at!

🏂 Kış sporları yapmayı seviyorsan, her aksiyonunda seni zorlu hava koşullarına karşı koruyacak içlikler 50 TL’den başlayan fiyatlarla Decathlon’da! Modellere göz atmak için tıkla!

☃️ Sert, rüzgarlı bir hava ya da bol yağışlı bir gün; beren varsa fark etmiyor çünkü soğuğa karşı 1-0 öndesin! Sıcacık bir kış için sana lazım olan tüm bere modelleri 25 TL’den başlayan fiyatlarla! İncelemek için hemen tıkla!

🧤Kış boyunca yapacağın outdoor aktivitelerde ellerini koruyacak ve sıcak tutacak eldiven çeşitleri 40 TL’den başlayan fiyatlarla keşfedilmeyi bekliyor! Hemen keşfet!

250 TL hediye çeki seni bekliyor! “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?
Unutma; Decathlon varsa soğuk seni durduramaz!

Eğer sen de “Soğuk beni durduramaz!” diyorsan, 3 favori parçanı ve sana 250 TL değerinde hediye çeki kazandıracak yaratıcı cevabını bekliyoruz. 💙

Güncellemeler
20 gü
Yarışmamızın kazananları belli oldu. 🥳 3 favori parçasını paylaşarak en çok beğenilen 5 görüşü yazan üyeler:

@Edameda06
@kalpsiz-melek
@xKimMiyimx
@İşinDoğrusu
@Bizden_Söylemesi

Hediye çekinizi mesaj kutunuza göndereceğiz, kontrol etmeyi unutmayın. 🤩
250 TL hediye çeki seni bekliyor! “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?
515 Görüş