250 TL hediye çeki seni bekliyor! “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?

Decathlon

"Soğuk beni durduramaz" dediğin o anı bizimle paylaş, Decathlon'dan hediye çeki kazan! 🥶

Karlı havada yapmak istediğin doğa kampında ya da ilk buluşma heyecanıyla dışarı çıkmayı düşündüğün o gün, Decathlon varsa soğuk seni durduramaz! Peki, senin “Soğuk beni durduramaz” dediğin an hangisi?

Hemen, #SoğukSeniDurduramaz etiketi ile “Soğuk beni durduramaz” dediğin bir anı ve seni soğuktan koruyacak 3 favori parçanı bizimle paylaş; en beğenilen 5 cevaptan biri seninki olsun, Decathlon’dan 250 TL’lik hediye çeki kazanma şansını yakala! Unutma, yaratıcı olan kazanır! 🤯

Decathlon ile soğuğa karşı 1-0 önde ol! ❄️

Soğuk seni durduramaz çünkü Decathlon yanında! Her mevsim açık havada olmanın tadını çıkarabilmen için kışın favorileri Decathlon’da seni bekliyor! 💙

☃️ Şehirde ve doğada soğuğa karşı 1-0 önde olmanı sağlayacak ürünler aşağıda, senin favorin hangisi?

🥾Kış boyunca keşfetmek için attığın her adımda ayağını sıcak ve rahat tutacak bot modelleri 180 TL’den başlayan fiyatlarla burada! Hemen incele!

🧥Karlı ve soğuk havalar seni dur-du-ra-maz! Kış stilini, rahatlık ile tamamlamak istersen, mont modelleri 390 TL’den başlayan fiyatlarla seni bekliyor! Şimdi incele!

🔥“Kış boyu durmam; gezer dolaşırım!” diyorsan, sıcak tutan ve nefes alan tasarımlarıyla 130 TL’den başlayan polarlar ve kazaklar tam senlik! Hemen göz at!

🏂 Kış sporları yapmayı seviyorsan, her aksiyonunda seni zorlu hava koşullarına karşı koruyacak içlikler 50 TL’den başlayan fiyatlarla Decathlon’da! Modellere göz atmak için tıkla!

☃️ Sert, rüzgarlı bir hava ya da bol yağışlı bir gün; beren varsa fark etmiyor çünkü soğuğa karşı 1-0 öndesin! Sıcacık bir kış için sana lazım olan tüm bere modelleri 25 TL’den başlayan fiyatlarla! İncelemek için hemen tıkla!

🧤Kış boyunca yapacağın outdoor aktivitelerde ellerini koruyacak ve sıcak tutacak eldiven çeşitleri 40 TL’den başlayan fiyatlarla keşfedilmeyi bekliyor! Hemen keşfet!

Unutma; Decathlon varsa soğuk seni durduramaz!

Eğer sen de “Soğuk beni durduramaz!” diyorsan, 3 favori parçanı ve sana 250 TL değerinde hediye çeki kazandıracak yaratıcı cevabını bekliyoruz. 💙

Güncellemeler
20 gü
Yarışmamızın kazananları belli oldu. 🥳 3 favori parçasını paylaşarak en çok beğenilen 5 görüşü yazan üyeler:

@Edameda06
@kalpsiz-melek
@xKimMiyimx
@İşinDoğrusu
@Bizden_Söylemesi

Hediye çekinizi mesaj kutunuza göndereceğiz, kontrol etmeyi unutmayın. 🤩
515 Görüş