Makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca 3 kg ruj yiyor! Güzelleşme uğruna yapılan şeylere sağlığınızı yok saymak da dahil mi?

Mr-GYC
Dün bir düğünümüz vardı. E haliyle tüm hatunlar afrodit gibi gezdiler. Ancak öncesi sonrası halleri beni bu soruyu sormaya itti. :D Gece başında dudaklarda bulunan rujlar bir kaç saate yok oldu. Ayrıca bir araştırmaya göre de makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca 3 kg ruj yiyormuş.
Çok merak ediyorum, hayatta kalmayı nasıl başarıyorsunuz? :)
Rujların içinde ağır metaller bulunuyor ve bir insanın bunu yutması ile karaciğer bundan çok kötü etkileniyor. Ciddi sağlık sorunları oluşabiliyormuş. Sağlık elden gidiyor, yerine geçici güzellikler geliyor.
O halde eleştirel bir soru olsun: Güzelleşme uğruna yapılan şeylere sağlığınızı yok saymak da dahil mi?
Makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca 3 kg ruj yiyor! Güzelleşme uğruna yapılan şeylere sağlığınızı yok saymak da dahil mi?
#SağlıkEldenGidiyeah
Makyaj yapan bir kadın ömrü boyunca 3 kg ruj yiyor! Güzelleşme uğruna yapılan şeylere sağlığınızı yok saymak da dahil mi?