Neden sevilmiyorum. Çok mu kiloluyum?

bir kız neden sevilmez erkekler tarafından sebep sayın lütfen.(ankara da oturuyorum) diyetisyene gidiyorum şu zamana kadar 9 kilo verdim hala veriyorum ama sebebi bumu acaba boyum 161 kilom 62. hiç bir erkeğin elini bile tutmadım :( hiç çıkma teklifi de almadım :(Neden sevilmiyorum.Çok mu kiloluyum?

• evet çok kilolusun ayı gibisin öyk.
    11%(4)16%(12)Oy Ver21%(8)
  • çok fazla değil kilon abartma
    68%(26)61%(47)Oy Ver54%(21)
  • idealsin tam istediğim gibi sorun başka bir şey dir.
    21%(8)23%(18)Oy Ver25%(10)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Asiri kilolu degilsin ama fazlan var elbet vermen lazim.. ve yuzun gorubmuyo resimde... Belkide sorun kilonda degik yuzunde gorubusundedir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten abartıyosun kilonu. Hem sana kiloların yüzünden gelmeyen hiç gelmesin, sevmesin. Kilo nedir Allah aşkına. Karakter sevmek varken.

1|1
    0|0
    • maalesef bazı insanlar dışını beğenmediklerinin içini de merak etmiyolar özellikle lisede :(

• Bırak merak etmesinler zaten. Sadece sabırlı ol, gerçekten. Kaderinde ne varsa o olur zaten kardeşim. Bırak bu zamane ilişkileri. Sesini seven birine aşık ol mesela. ya da kitap okurken seni izleyen birine. Görüşlerine aşık olan birini sev. Aşkı bulmaya çalışma. Eğer kaderinde aşk varsa o seni bulur zaten.

• çok sağol gerçekten içime biraz da olsa su serptin 😇💖

Erkekler Ne Diyor 29

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben kilonla alakalı olduğunu düşünmüyorum bence seçici birisin bu yüzden

1|1
    0|0
  • Kiloya baksaydı ohoo biz 50 kilo 1.73 boydayız normalde balık etlilerde yanlız boya kiloya bakmıyor

1|0
    0|0
  • Olur daha merak etme

1|0
    0|0
  • Kilo yüzünden değil mutlaka başka birşeyler yüzündendir. kimse adriana lima fiziğine sahip değil

1|0
    0|0
  • çok güzelsin. doğru zamanda kısmetin gelir merak etme <3

1|0
    0|0
  • Kilolu degilsin fazla daha kilolulari var verirsin daha zayif olmak istiyorsanda zor bisey degil

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;