Vücudunuza sütür (dikiş) atıldı mı?

Herhangi bir nedenle vücudunuza sütür (dikiş) atıldı mı? Sütür atılırken korktunuz mu?
Vücudunuza sütür (dikiş) atıldı mı?#sütür
#tıbbimüdehale
#büyükyorumcusoruyor
#büyükyorumcu

3|1
10838

En İyi Kız Görüşü

• 14 gün önce parmağımı cam parçası parçaladı , acildeki doktor Allah razı olsun dikmedi , yoksa ilk kez dikiş olacaktı :-)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bundan yaklaşık 17-18 sene evvel köyde okulun bahçe kapısına tırmanmıştım o esnada ayağım kaymış kapının sivri demir ucu göğüsün altında bir yere girmişti. dikişin atılmasını pek hatırlamıyorum da sökerken içim kalkmıştı. bide cama el, kafa birlikte dalmıştım onda da kaşıma atılmıştı bide elime

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 107

• Ameliyatta burnuma atıldı yani narkozluydum hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • 2 kez kaşıma dikiş atılmıştı o zamanlar küçüktüm hatırlamıyorum. Göz ameliyatı olduğumda gözde dikişlerin olduğunu söylemişti doktorum artık o an beni mi kandırmaya çalıştı doğru mu dedi bilmiyorum 😂 20lik dişlerim alındığında dikiş atılmıştı. 5. Sınıftayken düşmüştüm koluma ve bacağıma dikiş atılmıştı. Dikiş atılırken asistan çok iyi ilgileniyordu korkmadım. Yaramaz bir çocuk olmanın zararları 😏

0|1
    0|0
  • Evet kücükken apartman merdivenine kafam cakilmıstı o zaman alnıma atıldı ama korkmadım
    Bir de lisedeyken bacağıma demir girdi kazada. O zaman annem baktırmadı sadece kemiğime bir sey olur diye korkmustum çünku simdiye kadar bu ikisi dısinda şükürlernolsuk kırık çıkık yanık falan yasamadim insallah yasamam da🙏🙏

0|1
    0|0
  • Hayır, hiç dikiş atılmadı. Ayrıca dikişe tıp dilinde sütür denildiğini ilk defa duydum. Cildiye'nin tıp dilindeki isminin dermatoloji olduğunu çoğu insanın bilmemesine rağmen ben bilirken, neden dikişe sütür denildiğini bilmiyorum diye kendime hayret ettim şu an :))

1|1
    0|0
  • Atıldı, 3 yerde var.
    Görünmüyorlar lakin rahatsız da olmuyor değilim.
    Dikiş atılırken bilinçli değildim, bilmiyorum o yüzden.

0|2
    0|0
  • Bende yok şükürler olsun

0|1
    0|0
  • Çocukken elimi kesmiştim. Avuç içindeki yatay çizgide çok sevimli dikiş izleri var. Yani, ufak sayılır.

0|1
    0|0
  • Atılacaktı, atılmasın diye kendim müdahale ettim.. 😐 Sonra iltihaplandı ve iyileşmesi daha uzun sürdü. Dikiş fobim var. 😒

0|1
    0|0
  • Hayır hiç atılmadı

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı hiç.

0|1
    0|0
  • Tabiki atıldı

0|1
    0|0
  • iki kere atıldı. biri ilk okulda kaşım açıldı okulds kolona carpmistim. ikincisi geçen sene tiroid ca ameliyatı oldum boynuma boydan boya atıldı dikiş

0|1
    0|0
  • Kafamda 9, belimde 1 ve basenimde de 4 adet bulunmakta.

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • hayır korkarim ben :/

0|1
    0|0
  • Ameliyat oldum 2 defa ağzıma dikiş atıldı. Uyuşturdukları için acımadı. Ama uyuştururken kullandıkları iğne baya acıtmıştı. 😭

0|1
    0|0
  • atıldı , korkmadım bırını hıssettım uyustutmdan yaptılar dıgerı uyusuktu fark etmedım

0|2
    0|0
  • hayır.

0|1
    0|0
  • yok atılmadı

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    87

Erkekler Ne Diyor 37

• atılmadı

0|1
    0|0
  • Narkozsuz atıldı birçok defa.

0|1
    0|0
  • Küçükken bısıklet ezdı kafama atılmıştı sonra 6 yasında ameliyat oldum atıldı sonra küçükken sunnet oldum bundada bılıyon dıkıs atılıyor böyle böyle ıste.

0|1
    0|0
  • Ameliyat oldum atildi evet

0|1
    0|0
  • 1 defa ameliyat oldum sırt tarafından, 1 defa da sol koluma dikiş atıldı. küçük birşey, ama izi durur hepsinin

0|1
    0|0
  • sünnet olduğumda işte onun dışında olmadı

0|1
    0|0
  • Atılmıştı.

0|1
    0|0
  • Hayır çok şükür atılmadı

0|1
    0|0
  • Atılmadı

0|1
    0|0
  • Her tarafım sütür lü.. Lakin kafama takmıyor süt (t) ür ediyorum..

0|1
    0|0
  • saymadım 200 vardır. sadece bileğimde 12 var kazadan dolayı..

0|1
    0|0
  • Atildi

0|1
    0|0
  • bir kaç defa..
    hayır..

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • evet hatırladığım kadarıyla 2 kere...

0|1
    0|0
  • Vücudumun çeşitli yerlerinde 20 küsür dikişim var

0|1
    0|0
  • Dizimden ameliyat geçirdim hala izi duruyor üstüne dövme yapıcam

0|1
    0|0
  • evet var.

0|1
    0|0
  • Sol kaşımda var 21 tane.. İpi çekerken, gırc gırc ses çıkıyordu o an değişikti biraz.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    17
Yükleniyor... ;