Numaralı Lens Fiyatları hakkında bilgisi olan var mı??

Arkdaslar numaralı lens alacagımda fıyatlar hakkında bılgısı olan var mı1.50 mıyop gozum ayrıca lens ıcın reçete almak şart mı ?

0|0
3925

En İyi Kız Görüşü

• lens numaralarini dr dan alman lazim cunku degisme ihtimali var o yuzden recete sart

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 38

• reçete şart.

0|1
    0|0
  • Amazon renkli her rengini kullandım numaralı. Şu an 1.75 benimde miyop. Fiyatları 60-70 arası. B&L kullanıyorum şuan şeffaf numaralı. 40 tlye alıyorum. Bunların geliş fiyatı 10 tl. Yani 70 80 tl derlerse alma. Maksimum 50 tl ver ve yeni kullanmaya başlayacaksan bousch and lomb öneririm b&l diye geçer. Freshlook sakın alma. Ortalama 50 tl lens fiyatları. Day and night alırsan yani 1 kez takıyorsun haftalarca gözünde kalıyor duşta denizde uyurken hiç çıkarmıyorsun. Bunlar 150 civarı pahalı biraz. Diğer lensleri günlük çıkarman gerekiyor.

1|1
    0|0
    • Peki 70 80 tl dediğin lensleri kaç ay kullanabiliyoruz

• İstanbul'da oturuyorum ve açıkçası ailem lense verilen paraya degmuycegini dusunuyo 60tl biriktirip kendim alabilirmiyim sizce

• 90 ₺

1|0
    0|0
  • Lensmarket. Com var ben ordan alisveris yapiyorum 4 kutu acouve lens ve 1 kutu bio true solusyonla beraber 210 civarı almiştim. Lenstende solusyondanda memnunum yumusak bir lens ama doktorun illaki bir marka onermistir gozunun yapisina gore.

0|0
    0|0
  • 60tl idi sanırım ben çok kaybettiğim için çok alıp depoluyordum evde ondan emin olamadım ama. böyle birseydi fiyatı

0|1
    0|0
    • esmer erkekte koyu yeşil?

• aynen sence koyu yeşil esmere?

• Yüze gore değişir

• Değişiyo fiyatlar optikleri bi gez.

0|0
    0|0
  • Merhaba, ben gözlük kullanmak yerine lens kullanmayı tercih ettiğimde internet üzerinde bir çok araştırma yaparak https://www.lensdunyasi.com sitesini bulmuştum. Hem lens aradığın lens çeşitlerini, hemde fiyatları site üzerinden hemen inceleyebilirsin. Ben çok memnun kaldım, eminim sende memnun kalacaksın..

0|0
    0|0
  • Tek göz fiyatı 50 den başlıyor, yılan derisi gibi duruyor. Şak diye anlaşılır lens olduğu. Şeffaf al alacaksan

0|0
    0|0
  • 6 ay kullanacaksın tabi ki iki kutu yaklaşık 100 ₺

0|0
    0|0
    • Yani sağ sol farketmez öylemi? Çok teşekkür ederim:)

• 2 kutu alacaksın 1 kutu sağ gözün için 1 kutu sol gözün için her kutuda 6 lens var bir lensi 1 ay takıcaksın 6 ay ediyor 😄

• Ben 0,75 lens kulanıorum ve reçetesiz alıyorum yaklaşık 3senedir sürekli kullanırım.6ay da da dr a gidip nı suna baktırırım.ama optikçilere hiç reçete vermedim ayrıca 45 e alıyorum 3aylık lens.elegans markasıda ve çok memnunum

0|0
    0|0
  • 60TL civarı ama mavi alma hareli yeşil en doğal duran renk mavi donmuş balık gözü gibi yapıyor.

0|0
    0|0
  • bir kız arkadaşım 55e aliyo

0|0
    0|0

• bakış dersin ruh gibi bakarım ben tanımayan çekinir :)

• o zaman gerek yok lense doğal olmak her zaman iyidir gözler kalbin aynasi derler araya sınır çekme ✌

• lens reçetesi alman lazım göz çapını kuruluk var mı yok mu lens kullanabilir misin öğrenmek için bide gözlük numarasıyla lens numarası farklıdır ben günlük lens kullanıyorum kutusu 50 tl iki gözün numarası farklı olduğu için farklı alıyorum ayda 100 tl ödemiş oluyorum

0|0
    0|0
  • eğer itici olacağımmm diyosann kesinlikle almalısın

0|0
    0|0
  • 3 değil 2 😄 o da 100 200 tl ama markalara göre degisir o. Internetten bak kimse optik değil burada 😄

0|0
    0|0
    • Internette yazmıyor diye sordum zaten

• Numarali benim 100 lira 3 çift renkli numaralı bir çift 90 di en son

0|0
    0|0
  • aa bende alıcam sen aldıktan sonra özelden banada bilgi verirmisin..☺

1|0
    0|0
  • Feeshlook un iyi. 30 lira civarı

0|0
    0|0

• Eminim kendi gözlerin daha iyidir. Lensle yapmacık bakıldığını düşünüyorum. Doğal daha iyi esmer erkek iyidir :)

• numaralı lens daha pahalı bende aslimat hipermetrop vardı özel üretim 600 küsür tutmustu ama benim teyzem miyop 1 yıllık toplam numaralı lenslerine 200 tl falan ödemişti.

0|0
    0|0
  • Astigmat olunca fiyat artıyor benim astigmatsız 40 tl abiminki 80 tl idi

0|0
    0|0
    • Doktor dediki daha net görmek istersen astigmatlı alabilirsin dedi. İstersem astigmatsız alabilir miyim?

• Aynen doktor reçeteye nasıl yazdıysa öyle veriyorlar ama almışken astigmatlı al bence daha iyi Gör 😂

• Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 25

• DAILIES Aqua Comfort Kombi Set 10 kutu
    Ciba Vision (Alcon)
    Fiyat 305,46 TL
    KDV Dahil Fiyat
    329,90 TL
    AILIES Total 1 Kombi Set 12 Kutu
    Ciba Vision (Alcon)
    Fiyat 601,76 TL
    KDV Dahil Fiyat
    649,90 TL
    Devamıda var cok tabı :)

0|0
    0|0
  • Lensal. com isimli bir site var orada uygun fiyatlari. 50 Tl civarinda 6'lisi. Benim tavsiyem day&night al. Biraz yuksek ama saglikli.

0|0
    0|0
  • Bence hic ugrasma, degmez cunku. Bakislarini dondurur ve yapay ne de olsa. Esmermissin bide Tarik Menguc gibi olursun falan... Hic ugrasma kardeşim. 😜

0|2
    0|0
    • o kadar kara degilim koyu yesil güzel olur gibi

• Yapmacik durur be kardesim. Ac internetten yorumlara bak istersen😔

• Lens kalitesine göre değişir 60 lira olanı da var 190 lira olanıda.

İki gözün numarası aynı ise kalite fiyatına göre değişir ayrı ise 2 katını ödersin.

Ama oksijen geçiren lens almanı tercih ederim ben 15 günde 1 çıkartıyorum. Ve temiz kullanırsan biraz daha uzun süreli kullanabilirsin örnek : 3 ay ise 4 ve ya 4,5 ay kadar.

0|0
    0|0
  • 80 liraya aldı arkadaşım bir ay once

0|0
    0|0
  • al al sonra şaşı bakıyorsunuz farkında değilsiniz.

0|0
    0|0
  • numaralı şeffaf lens kullanıcaksın ?

hayır reçete gerekmez. gözün kaçsa git al :)

normalde eczanelerde 3 aylık 90 a falan verir. deposunu blursan

50 lira dan alırsın..

bana denk gelmişti lens evine girdim bütün bursa ya orası veriyormuş 50 liradan 3 aylık en güzelinden alıyorum sürekli :)

0|0
    0|0
  • Numaranın yanında göz çapı denilen bir olay var. Lens yazarken doktor numaranın yanında gözüne uygun olan lensi yazar. O yüzden reçeteyle alman daha sağlıklı olacaktır. Kutuları 40-110 arası . markasına göre değişiyor. Önerebileceğim marka da Acuvue OASYS dir.

0|0
    0|0
  • Aqua isimli bir marka kullanıyorum ve memnunum

Reçeteye gerek yok

Fiyatları çok uçuk değil heryerde değişkenlik gösterebiliyor

Ben iki kutu lensi 180 liraya aldım

benim numaralarım yüksek olduğu için özel üretime giriyor

0|0
    0|0
  • Zeiss öneririm almanyadan ithal hem çok hassas hem göze uyumlu hassas gözler için tercih ederim bence çok faydalı kullanıyorum -2 gözlerim 3 çift lens 60 TL

0|0
    0|0
  • tipine göre değişir.sadece gündüz takılanların 6 tanesi 50tl falan.gece gündüzler ise aynı sayısı 90tl'den başlıyo

0|0
    0|0
  • Lens neden?

0|0
    0|0
  • Lensoptik.com.tr de renkli lensler ortalama 35 tl den başlıyor.ve yıllıkları 200 tl ye kadar çıkıyor..solotica hareli mavi renkli lens in fiyatı 42 tl şu an..

0|0
    0|0
  • daha bugün sordum.haftalık lens vardı.103 tl idi.markasına göre 130 100,günlük lensler de 60 tl civarı genelde

0|0
    0|0
  • Eğer kaliteli bir lens kullanmazsan hem batma yapar hem de göze büyük zararları olur.120 liralık olanı kullanıyorum,eğer marka bulamazsan söylerim adını

0|0
    0|0
  • Lens sigorta kapsamında değil

0|0
    0|0
  • Kullanırsın ama astigmat olunca fiyat artıyo ölçülerine dikkat edip al netten alacaksan

0|0
    0|0
  • ben bir kutusunu ve solisyonunu 80 tl ye alıyorum. kutuda 6 tane olduğu için 3 ay gidiyor

0|0
    0|0
  • Maks 200 ödersin

0|0
    0|0
  • merhaba bende lens kullanıyorum muane oldunmu lens için ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor... ;