Chocolate slim kullanan varmi?

Chocolate slim kullanan varmi?4 haftada 20 kilo zayiflatiyormuş metabolizmayi 5 kat hizlandiriyormuş tamamen doğalmiş ve karaciğere çok faydaliymiş ama guvenemiyorum 49euro fiyati var parayla canimizdan olmayalim bide şimdi sizce denemeli miyim aranizda chocolate slim kullanip da saglikli zayiflayan var mi?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyüş ya da koşunun yanında sağlıklı iştah kesme diyeti ile
    1. Karnabaharı ve brokoliyi hafifçe haşlayıp yoğurtla tatlandırın. Bu karışım lif açısından zengin
    olduğundan sizi uzun süre tok tutar.
    2. Salatalığı iyice yıkayın ve kabuklarıyla birlikte ince dilimler halinde kesip üzerine bol bol
    dereotu serpin. Bu sebzenin kalorisi yok denilecek kadar az ve oldukça tok tutucudur.
    3. Tatlı olarak 250 gr. mor eriği biraz tarçınla haşlayın. Bu meyve früktoz açısından oldukça zengin
    olmakla birlikte tatlı ihtiyacınızı da karşılayacaktır.
    4. Bir porsiyon yeşil fasulyeyi 20 Dakika suda haşlayıp sirke, karabiber ve biraz tuzla tatlandırın.
    5. Öğünler arasında acıktığınız da kuru Erik yiyin. Kuru erik kan şekerinin düşmesini engeller. Ancak
    fazla abartmayın. Çünkü bir kuru erikte 8 kalori var.
    6. Haftada iki yumurta yiyin. Çünkü yumurtada bol miktarda triptofan var. Bu da neşenizin yerine gelmesini
    sağlar.
    7. Enerjisiz kalmak için 1 demet maydanozu blenderden geçirip sebze suyla karıştırın. Bir-iki damla
    acı biber sosu ekleyin ve bunu bir güzel için. Bu içeceğin içindeki C vitamini ve bitkisel maddeler yağ
    yıkımını kolaylaştırır

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmadan zayıflatmaz bu 😂

1|0
    0|0
    • yani sporla birlikte olacak şekildedimi :D bide az yemek

• aktiviteyi kendin yarat o zaman :D

• evet öyle yapıcam evde tarzan gibi olmayı düşünüyorum :D evde spor yapcam

Erkekler Ne Diyor 38

• 1 Haftada 2-4 Kilo Verdiren Çay

Malzemeler;
    2 orta boy elma
    1 orta boy limon
    1 kabuk halinde tarçın
    1 tatlı kasığı tane karabiber
    1 tatlı kaşığı karanfil tane olacak

Yapılışı;
    Öncelikle elma ve limonu 4’e bölelim, kabuklarını soymadan ve çekirdeklerini çıkarmadan diğer malzemelerle birlikte 3 litre suyun içine atıp kaynamaya bırakalım. Elmalar pörsümeye basladığı vakit altını kapatın ve süzün, sıcak ve soğuk içebilirsiniz günde 3 kere 1 bardak yemeklerden 10 dk önce içilmesi gerekli.
    Bu çayı 1 hafta içtikten sonra farkı görebileceksiniz. Hem ödem atacak hem inceleceksiniz.
    Ayrıca metabolizmanız hızlanacak. Karanfil sindirimi kolaylaştırıp bağırsakları çalıştırıyor.

1|0
    0|0
  • inanma

1|0
    0|0
  • İnanma

1|0
    0|0
  • 7 level üstü üyeler gelin sarılalım 😂

0|1
    0|0
  • Bu tür ilaçlar sadece su atmani sagliyor onuda birsure sonra tekrar alacaksin zaten.
    Önemli olan yağ yakmak oda sadece aldığından fazlasını vermekle mümkün.

1|0
    0|0
    • Para tuzagi!
      O kadar icerigin dogal olmasi gulunc kesin kimyasal urun mevcutdur.

• Yav sence böyle bişi olsa herkes filinta gibi dolaşırdı

2|1
    0|0
  • vardır

1|0
    0|0
  • Bunlara pek güven olmaz

1|0
    0|0
  • denemeyin böyle şeyleri, zarardan başka bişey değil. ben kendimi bildim bileli 65 kiloyum üstelikte sığır gibi yiyorum. tabi bünye meselesi bu.

0|0
    0|0
  • ne işe yarıyor

1|0
    0|0
  • Gerek yok bence hikaye :)
    Fitness yap bol bol karın egzersizi yap kardiyo yap yeterli dengeli beslen hepsi bu

1|0
    0|0
  • Isminde chocolate olan biseyin zayiflattigini nasil dusunuyorsun

0|1
    0|0
  • Dolandiricilik

0|0
    0|0
  • inanma daha çok kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Inanma onlara kas yaktıracak

0|0
    0|0
  • spor ile destekle sıkı diyet yap.

0|0
    0|0
  • cokzel 😂😂

1|0
    0|0
  • Kullanan kadının biri blogunda çok övmüş ama bilemedim.

1|0
    0|0
  • Kullanmadım

1|0
    0|0
  • Dikkat et cakmasini alma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• canım maurers diye bir hap var o da işe yarar diodu herkes ben aldım bie gün biraz işe yaradı sonrası fos. şimdi de chia tohumu aldım tokluk bir miktar verse de çikolata isteğim gitmiyor iştahım pek kapanmıyor. yani bunun da işe yarayacağını sanmıyorum bence boşuna para verme

1|0
    0|0
    • Yorumları okudum baya kilo vermişler bir haftada 4 kg ne demek ya aklıma yattı aslında ama bilmiyorum ki

• valla benim yazdığım bu 2 ürünü kullanlalr da bayağı kilo vermiş sözde.

• Hiiiiiç öyle bişeyler almayı düşünme. Vücuduna zarar verirsin

1|0
    0|0
  • Öyle şeylerden medet umma 4 haftada 20 kilo imkansız zaten

2|1
    0|0
  • bunların hepsi aldatmaca neredeyse hepsiin denedim

0|0
    0|0
  • Zayıflamak için bişeyler kullanmaya karşıyım

1|0
    0|0
  • onlar bos tatlim bosa hic arastirma

1|0
    0|0
  • Boğazı tutup spor yapmak varken bu saçma şeylere tamah edilememli

0|0
    0|0
  • Cikolata zayiflatmaz. Inanma bos bunlar. Az ye spor yap

0|0
    0|0
  • Dezpack gibi hep o zıkkımı mı içeceksin

0|0
    0|0
    • Dezpack bir ise yariyomu onumu denesem?

• @Bil_ge Kullanma dostum normal yollarla kilo ver. Hep para tuzağı çünkü

• tr6. chocoslim. pro bu siteden ürünü aldım ve gelen ürünün üzerinde üretim yeri adana yazıyordu. Hemen işgillendin ve aradım dedim üretim yeri neden adana saçma bir açıklama ile karşılaştım efendim ürün Fransa da üretilmişte bizlerde Fransızca bilmiyor muşuz o yüzden üzerine Adana yazılmış. ürünün üzerinde yazan firmayı aradım dedim bu ürünü satıyor musunuz nerde üretiliyor? Karşımda ki kişi evet satıyoruz, Adana da üretiliyor dedi Telefonda ki fasafiso ise FRANSA diye tutturuyor.
      . chocoslim. pro bu internet sitesi ”Tenpa Doğrudan Satış” olarak geçmekte ve bu konu ile ilgili şikayet var da özellikle çok fazla yorum yazılmış. Hiç bir şekilde geri dönüş veya ödeme yapmadan insanları uzun süredir soyuyorlar.
      İnternet sitesinde herhangi bir şirketin adı geçmiyor.
      . Şikayet varda ki yorumları dikkatle okursanız eminim bu firma ile ilgili fikirleriniz daha da netleşecektir.
      Fatura vs. de göndermediler dikkat edin bu siteye. Şikayet var da güzelce inceleyin derim.

• fakir misin sahte almışsındır

0|0
    0|0
  • Faydası oluyor

0|0
    0|0
  • fitpack mukemmel zayıflatıyo

0|0
    0|0
  • içmeeeeeeeeeeeeee yemeeee onlar zararlıı sakın bak cısss

0|1
    0|0