Kirpiklerim çok seyrek ve kısa acaba bunun daha gür ve uzun olması için doğal bir yöntem yok mu acabaa?

Ecemsamyelı
Kirpiklerim çok kısa ve seyrek ayrıca cansız olduğu için fazla dökülüyor ve buda çok kötü durmasına yol açıyor doktor hint yağı kullanma dedi acaba başka doğal yöntemler yok mu varsa söyler misinizzz lütfenn?
Kirpiklerim çok seyrek ve kısa acaba bunun daha gür ve uzun olması için doğal bir yöntem yok mu acabaa?