Grip nasıl geçer?

Önceki gece boğazım yanmaya başladı sabah kalktım salya sümük grip olmuşum. Kırmızı burunla dolaşıyorum ve nefret ediyorum bundan. Bi an önce grip nasıl geçer tecrübesi olan yazabilr mi?

Güncellemeler:
Çalışıyorum ve istirahat şansım yok malesef.

0|0
4876

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/embed/YD7nzk_nTOE

4-5 kivi veya yarım kilo mandalina ye. İçinde parasetemol olan bir ilaç iç. Yedek iç çamaşırlarını odana kolayca alabileceğin bir yere yerleştirip, yatağa girip, yorganın altına kafanı sokup terle ve terlediğinde üstünü değiştirip terlemeye devam et. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• Arkadaşım imkanın varsa minimum 4 saat sauna öneririm... İmkanın yoksa sıcak suyla ıslatılmış bir havluyu yüzüne tutup, havlunun buharıyla nefes al... Havlu soğudukça tekrar sıcak suyla ıslatıp buna devam et... Bu arada oturduğun ortamın da sıcak olmasına dikkat et...

0|0
    0|0
    • imkan olmasına var da.ben saunalardan hoşlanmıyorum pek.o kadar buharda sıcakta duramıyorum.teşekkürler :)

• Geçmiş olsun, rica ederim... Ama vücut ancak sıcakta gribe direnç sağlıyor...

• bir bardak ılık suya 1 çay kaşığı iri tuz ve 1 çay kaşığı karbonatı karıştırıp, bu slüsyonu sabah akşam burnunuza (abdest alır gibi iyice içe gidecek) uyguluyorsunuz... faydasını görürsün...geçmiş olsun sümüklü kızz :))

0|0
    0|0
  • Merhaba madamx.

Öncelikle Geçmiş Olsun, Benim Gripte Formülüm Şu.

Gripin, Ardından Taylot Ardından Nane Limon, Ardından Bal ve Karabiber Karışımından İki Tatlı Kaşığı.

Bu Uygulamayı Dört Kez 6 Saat Ara İle Yaptıktan Sonra Hiç Bir Şeyin Kalamayacağını İddaa Edersem, Hayır Abartman.

Tekrar Geçmiş Olsun.

0|0
    0|0
  • Doktora gidersin o daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • bolca c vitamini ve bitkisel takviye(ıhlamur,tarçın vs. )

0|0
    0|0
  • Gribe karşı kullanılan bitkisel karışımlar link

0|0
    0|0
  • tarçınlı adaçayı, yalnız günde 2 bardaktan fazla içme, kalbe zararlıymış.

başkaa, bal+toz zencefil diyorlar, hiç denemedim, damar genişletici özelliğinden dolayı yüksek tansiyon, kalp gibi sorunları olanların kullanmaması gereken bir bitki zencefil, beyin kanaması,kalp krizi gibi sonuçlara yol açabilme ihtimali de var, en güzeli adaçayı ya da, ıhlamur,

bu ikisinden birini iç, yorganı-battaniyeyi çek üstüne terle, hiçbişeyin kalmaz. :)

0|0
    0|0
  • İstirahat etmezsen yedi günde, istirahat edersen bir haftada geçer derler. Geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Çare yok çekeceksin.

1|0
    0|0
  • Mandalina , Portakal , soğan , sarımsak , Limonlu mercimek çorbasi , bunları tüketmeye calis hepsi tamamen gribi atan öldüren yok eden ve gripten koruyan şeyler içeriyor :)

0|0
    0|0
  • 15 gün hasta kalınırmı yaa ilaçlarınızı düzenli kullanmadınız mı? Yada ilaç kullandınız mı (hoş bende kullanmam ya)

Size propolis ve ekinezya takviyesi kullanmanızı şiddetle öneriyorum.

0|0
    0|0
    • kimyasal ilaca karşıyım ben.ama bu gidişle sanırım kullanıcam :/teşekkürler :)

• Oyyy grip mi oldun seeeen kıyamam gel uzan şöyle çorba yapayım sana :/// (Şefkat iyi gelir derler diye yaptım)

1|0
    0|0
  • bol bol vitamin al

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim...

0|0
    0|0
  • zamanla geçer, geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • nane limon iç

0|0
    0|0
  • Limon, Bal, Karabiber üçünü karıştır kaynat iç üç dört kere iç bunu sağlamda bir terle sonra üstüne bir sıcak duş al iki üç güne hiç bir şeyin kalmaz

1|0
    0|0
  • Öksürük varsa şurup almadan geçmez. diğer türlü ağır grip değilse bol bol sıvı tüket. bol bol c vitamini al. bunları bana tıpta okuyan arkadaş onerdi. denedim işe yaradı. yenibahar dergisinde okudum. elmalı çay oksuruge iyi gelirmiş. ve aynnen arkadaşımın dedği gibi bol bol sıvı, meyve suyu, ıhlamur, linomata tüketin diyor. caya şeker yerine de bal katın diyor. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • çayı sek içiyorum.öksürük fena derecede var.ilaçsız geçmez miymiş yani :(

• Yani tıpta okuyan arkadaşım söyledi. Şurup almak zorunda dye. bi de ballı süt içmeyi dene o da fayda edyor dedi. ama fean öksürükse şurup almak iyidir. diğer ilaçlar konusunda ben de almamayı tercih ederm... geçmiş olsun..

• sıcak duş sabah ve akşam her öğünde tavuk suyu çorbası limonlu bol bol uyku yatakta takıl bal karabiber biraz limon yap ye ben ilaçsız öyle atlattım özellikle öksürük kısmını

0|0
    0|0
  • yapılabilecek birşey yok. soğuk algınlığı ilacı falan al. vitamin desteği al. sıcak falan birşeyler tüket ve sabret.

0|0
    0|0
  • Ayy o değilde 1-2 gün sonra burun derin soyuluyor ya o çok kötü geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    55

Kızlar Ne Diyor 48

• grip olduğumda hep araştırdım denedim ama yok mutlaka zaman geçmesi gerekiyor çekmen lazım mecbur bol bol dinlen.. geçmiş olsun

1|1
    0|0
  • sana bişey diyimmi bu konuda mucize bişey biliyorum diğer arkadaşlarda bilgisi olsun önümüz kış lazım olacak...tüm tavuk suyuna çorba yapacaksın haslayacaksın suyuna bi güzel çorba tabağına koyduktan sonra karabiber pul biber ve limon sık sabah akşam iç ertesi güne canavar ol .bilim adamları açıklamışlar tavuk suyu antibiyotikten daha etkili maddeler taşıyormuş ve gribi anında bitiriyomuş.googleda yazarsa tavuk suyu çorbanın faydaları zaten çıkıyor.

0|1
    0|0
  • sıcak bitki çaylarını iç gir yatağa çek üstüne yorganları terle sabaha bişiciğin kalmaz

1|1
    0|0
  • Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve Gribe yakalanmamak için bağışıklık sisteminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Kelle paça, işkembe ve tarhana çorbalarını için, ev yoğurdu yapın, ev turşusu kurun onu tüketin. Bunlar doğal probiyortik, vucuda faydalı bakteriler... Eğer bunları yapamıyorsanız probiyotik kapsüller var onlardan da alıp kullanabilirsiniz. Ben bu dediklerimin hepsini yapıyorum ve çok şükür grip bana uğramadı, önlemini alacaksın ki hastalanmayacaksın... Ayrıca linkteki çok faydalı 13 dakikalık videoyuda mutlaka izleyin. www.umitaktas.com/.../soguk-alginligi-ve-gripten-nasil-korunuruz Bunun dışında Boğaz ağrısı olursa onun için bir çay kaşığı toz zencefil ve 1 tatlı kaşığı süzme balı karıştır ve merhem kıvamına geldiğinde ye bitir. biraz boğazın yanacaktır ama çok faydalı bir dene göreceksin. Biz ailecek bu karışımı yapıyoruz.

0|0
    0|0
  • tylol hot iç hemen etki ediyor tabi bitki çayları da içmen gerek. kekik çayı çok işe yarıyor. tadı biraz iğrenç ama :(

0|0
    0|0
  • Bol bol dinlen yat uyu meyve ye ve ilaç al aferin forte falan al 😄aferin forte tamamen gecirmez ama etkisini azaltır ve uykunu getirir geçmiş olsun😊

1|1
    0|0
  • Nane limon canım

1|1
    0|0
  • Kongest adlı ilacı kullanıp iyileşmeni öneririm.

0|0
    0|0
  • Çay iç sık sık

1|0
    0|0
  • 1 hafta agri kesici alip dinlenceksin.. hala gecmezse doktora gitceksin beklemekden baska caren yok uzgunum..

0|0
    0|0
  • Gripsen antibiyotik alman işe yaramaz ateş,kuru öksürük,kırgınlık varsa grip eğer burun akıntısı,ateş yoksa,öksürük yoksa nezle(soğuk algınlığı) grip daha ağırdı grip ve soğuk algınlığı farklı şeylerdir :)

0|0
    0|0
  • ben grip olduğumda bol bol uyuyorum o kendime getiriyor ya da mandalina portakal filan yiyorum bide yatmadan tylolhot içtiğimde çok etkisini görüyorum

0|0
    0|0
  • Sarımsaklı ve sıcacık bi tarhana çorbasından daha iyisi yoktur :)

Hele bide 1 saat aralıkla içilen nane limon..

Bu ikili kesin çözüm derim :)

0|0
    0|0
  • ben doktora da gittim arkadaşlar ama ilaç da kullansan etki etmiyor... Fakat propolis diye bir ürün aldım internetten.. hatta ilk başta inanmadım iyi geleceğine denemek için aldım arkadaş tavsiyesiyle site de gayet güvenli iki günde kapıma kadar geldi tamamen doğal ve gerçekten hasta olduğumu bile hissetmedim çok dinç tutuyor.. market112. com

0|0
    0|0
  • hazır nanelimon karışımları var onlardan al kaynar suya dök iç. Kokusu bile nefesini açıyor vücudun nasıl olur kim bilir :D

0|0
    0|0
  • sıcak su iç bol bol

1|0
    0|0
  • ıhlamur

1|1
    0|0
  • Doktorum grip için ilaç kullanırsan 7 günde, ilaç kullanmazsan 1 haftada geçer demişti:)))

0|0
    0|0
  • Nane limon kaynat, iç.

0|0
    0|0
  • ben vala tuvalet kağıdı kullanıyorum daha ekonomik.bi de bi parça alıyosun tek kullanımlık sonra çöpe.selpak buyuk oluyo 2-3 defa siliyon

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    28
Yükleniyor... ;