Cherry Handle Form zayıflama hapı kullanan var mı? Zayıflatıyor mu, kiraz sapı işe yarar mı?

Gizli Üye
hiçbir zaman zayıflama hapından yana olmadım ve hatta 5 kilo verdim yazın spor ve diyetle fakat çevremde 4 kişi bu hapı kullanmaya başladı kimi ayda 6 kimi 8 kilo verdi ve hiçbir şekilde rahatsızlık duymadılar içeriğine baktığımda zararlı birşey gözükmüyor ama hap sonuçta işte insan korkuyor kış mevsiminden dolayıda hareket olanağım azaldı ve yazın yaptığım diyeti şuan uygulayamıyorum ve daha 5 kilo fazlam var acaba kullansam mı diye kararsız kaldım. Cherry Handle Form kullananlar var mı aranızda duyan? Kiraz sapı hapı ile zayıflayanlar var mı? Kiraz sapı hapı ile zayıflayanların yorumları neler?
Cherry Handle Form zayıflama hapı kullanan var mı? Zayıflatıyor mu, kiraz sapı işe yarar mı?